Ухвала від 29.09.2011 по справі 2а/1570/5806/2011

Справа № 2а/1570/5806/2011

УХВАЛА

29 вересня 2011 року Одеський окружний адміністративний суд у складі:

Головуючого судді - Стеценко О.О.

при секретарі - Колотовічевій Г.В.

розглянувши у приміщенні Одеського окружного адміністративного суду у відкритому судовому засіданні клопотання відповідача про колегіальний розгляд адміністративної справи за позовом Концерну «АЛМІ»до Спеціалізованої державної податкової інспекції по роботі з великими платниками податків в місті Одесі про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення,-

ВСТАНОВИВ:

В провадженні Одеського окружного адміністративного суду знаходиться справа за адміністративним позовом Концерну «АЛМІ»до Спеціалізованої державної податкової інспекції по роботі з великими платниками податків в місті Одесі про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення № НОМЕР_1 від 12 травня 2011 року про застосування штрафних (фінансових) санкцій (штрафу) у розмірі 2980991,64 гривень.

Ухвалою суду від 29 серпня 2011 року по справі закінчено підготовче провадження і справа призначена до судового розгляду на 29 вересня 2011 року о 10.00 годині у приміщенні суду.

27 вересня 2011 року до початку судового розгляду справи через канцелярію суду надійшло клопотання відповідача (вхід. № 31599 /2011) про колегіальний розгляд справи у зв'язку зі складністю справи.

В ході судового засідання представником відповідача підтримано заявлене клопотання у повному обсязі.

Представник позивача просила суд відмовити у задоволення заявленого клопотання.

Суд вислухавши клопотання представника відповідача, думку з цього приводу представника позивача, вважає, що клопотання відповідача підлягає задоволенню з наступних підстав.

Згідно з ч.2 ст.24 КАС України адміністративні справи розглядаються і вирішуються в окружному адміністративному суді колегією у складі трьох суддів також за клопотанням однієї зі сторін про колегіальний розгляд справи або з ініціативи судді в разі їх особливої складності. Клопотання про колегіальний розгляд справи подається у письмовій формі через канцелярію суду до початку судового розгляду адміністративної справи. У разі подання клопотання про колегіальний розгляд справи або відповідної ініціативи судді склад колегії суддів визначається в порядку, встановленому частиною третьою статті 15-1 цього Кодексу.

На підставі викладеного та керуючись ст. ст. 15-1, 24, КАС України, суд,-

УХВАЛИВ:

Клопотання відповідача про колегіальний розгляд адміністративної справи за позовом Концерну «АЛМІ»до Спеціалізованої державної податкової інспекції по роботі з великими платниками податків в місті Одесі про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення № НОМЕР_1 від 12 травня 2011 року -задовольнити.

Адміністративну справу за позовом Концерну «АЛМІ»до Спеціалізованої державної податкової інспекції по роботі з великими платниками податків в місті Одесі про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення № НОМЕР_1 від 12 травня 2011 року - розглядати і вирішувати колегією у складі трьох суддів.

Ухвала окремо від рішення суду оскарженню не підлягає.

Суддя О.О. Стеценко

Попередній документ
51398339
Наступний документ
51398342
Інформація про рішення:
№ рішення: 51398340
№ справи: 2а/1570/5806/2011
Дата рішення: 29.09.2011
Дата публікації: 02.10.2015
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Одеський окружний адміністративний суд
Категорія справи: