Справа № 639/6951/15-ц
№ 2-о/639/70/15
(вступна та резолютивна частини)
21 вересня 2015 року Жовтневий районний суд м. Харкова у складі:
головуючого судді- Срокіної І.І.,
за участю секретаря - Макушенко Т.В.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду у м. Харкові цивільну справу за заявою ОСОБА_1, заінтересована особа Приватний нотаріус Сумського міського нотаріального округу Цирулик В.В. про встановлення факту належності правовстановлюючого документу ,-
Суд вважає за можливе проголосити вступну та резолютивну частини рішення на підставі ч. 3 ст. 209 ЦПК України, відклавши виготовлення повного рішення на п'ять днів,-
Заяву ОСОБА_1 - задовольнити.
Встановити факт належності ОСОБА_1 правовстановлюючого документу, а саме свідоцтва про право власності на житло, квартиру АДРЕСА_1, яке видане Управлінням комунального майна та приватизації Сумської міської ради 09.01.1998 року і яке зареєстроване в ДКП Сумське обласне об,єднане бюро технічної інвентаризації за реєстровим № 48.
Рішення може бути оскаржено в апеляційному порядку до апеляційного суду Харківської області через Жовтневий районний суд м. Харкова шляхом подачі апеляційної скарги протягом 10 днів з дня його проголошення, а особами, які не були присутні у судовому засіданні під час його проголошення з моменту отримання копії рішення.
Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку для подання апеляційної скарги, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.
Головуючий, суддя Срокіна І.І.