Здолбунівський районний суд Рівненської області
м. Здолбунів, вул. Незалежності, 10, 35705, (03652) 2-61-12
Справа № 3-352/10
14 квітня 2010 року суддя Здолбунівського районного суду Рівненської області Шуляк А.С., розглянувши матеріали, які надійшли від Здолбунівського РВ УМВС України в Рівненській області про притягнення до адміністративної відповідальності
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, українця, громадянина України, жителя ІНФОРМАЦІЯ_2, не працюючого
за ч.2 ст.173-2 КУпАП
роз'яснив правопорушнику права, передбачені ст.268 КУпАП
06.01.10 року близько 14.00 год. гр.ОСОБА_1 по місцю свого проживання в ІНФОРМАЦІЯ_2, перебуваючи в стані алкогольного сп'яніння вчинив психологічне насильство в сім'ї відносно своєї дружини ОСОБА_2, обзивав її нецензурними словами та погрожував фізичною розправою.
Правопорушник вину у вчиненні правопорушення визнав повністю. Вона об'єктивно доводиться протоколом про адміністративне правопорушення РВ № 001398 від 27.01.10р. та іншими доказами по справі.
Визнання вини, щире розкаяння є обставинами, що пом'якшують відповідальність.
Обтяжуючих вину обставин судом не виявлено.
Враховуючи обставини правопорушення, особу правопорушника, а також те, що будь-яких шкідливих та небезпечних наслідків в результаті його вчинення не наступило, суд вважає його малозначимим і можливим звільнити ОСОБА_1 від адміністративної відповідальності, обмежившись усним зауваженням.
Керуючись ст.ст.22, 221, ч.2 ст.173-2 КУпАП, -
Провадження по адміністративній справі про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 по ч.2 ст.173-2 КУпАП - закрити, обмежившись усним зауваженням.
Постанова може бути оскаржена до апеляційного суду Рівненської області протягом десяти днів з дня її винесення через Здолбунівський районний суд.
Суддя: