Ухвала від 22.10.2010 по справі 02-2/7-358

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

"22" жовтня 2010 р.Справа № 02-2/7-

УХВАЛА

про відмову у прийнятті позовної заяви

Суддя Стадник М.С., ознайомившись з позовною заявою фізичної особи-підприємця ОСОБА_1 до суб'єкта підприємницької діяльності-фізичної особи ОСОБА_2 про: визнання договору оренди з правом викупу від 31.08.2001р., не посвідченого нотаріально, дійсним; припинення права ОСОБА_2 на Ѕ частину у спільній частковій власності гаражів легкового автотранспорту, згідно реєстраційного посвідчення від 27.08.2010р. виданого БТІ міста Тернополя за адресою: м. Тернопіль, вул. Микулинецька,8, та скасування даного реєстраційного посвідчення, та визнання за ОСОБА_1 право власності на Ѕ частину власності гаражів легкового автотранспорту, яка належить ОСОБА_2В, що знаходяться за адресою: м. Тернопіль, вул. Микулинецька,8, відмовляє в її прийнятті, оскільки:

- відповідно до п. 2 ч. 1 ст. 62 ГПК України суддя відмовляє у прийнятті позовної заяви, якщо у провадженні господарського суду або іншого органу, який в межах своєї компетенції вирішує господарський спір, є справа зі спору між тими ж сторонами, про той же предмет із тих же підстав або є рішення цих органів з такого спору;

- ухвалою господарського суду Тернопільської області від 25.03.2010р. порушено провадження у справі № 6/26-490 за позовом СПД ОСОБА_1 до СПД ОСОБА_2 про визнання дійсним договору оренди нерухомого майна, з правом викупу від 31.08.2001р.; припинення права відповідачки на Ѕ частину у спільній власності гаражів легкового автотранспорту по вул. Микулинецька,8 в м. Тернопіль; визнання за позивачем права власності на Ѕ частину гаражів легкового автотранспорту по вул. Микулинецька,8 в м. Тернопіль, яка належить відповідачці, та скасування реєстраційного посвідчення відповідачки на Ѕ частину гаражів легкового автотранспорту по вул. Микулинецька,8 в м. Тернопіль, та за зустрічним позовом СПД ОСОБА_2 до СПД ОСОБА_1 про: зобов'язання ОСОБА_1 усунути перешкоди в користуванні належним ОСОБА_2 на праві спільної часткової власності об'єктом нерухомого майна - Ѕ частину нежитлової будівлі гаражів легкового автотранспорту по вул. Микулинецька,8 в м. Тернопіль шляхом звільнення нерухомого майна; зобов'язання СПД ОСОБА_1 передати СПД ОСОБА_2 названі нежитлові приміщення за актом приймання -передачі; зобов'язання СПД ОСОБА_1 усунути перешкоди в користуванні земельною ділянкою площею 0,2277 га по вул. Микулинецька,8 в м. Тернопіль. Рішення суду від 17.06.2010р., яким первісний позов залишено без розгляду, а в зустрічному позові відмовлено, не набрало законної сили, оскільки оскаржене Фізичною особою підприємцем ОСОБА_1 та знаходиться на розгляді в Львівському апеляційному господарському суді.

При таких обставинах позивач буде мати право на звернення з позовною заявою після набрання законної сили постанови Львівського апеляційного суду у разі залишення рішення Господарського суду без змін.

Враховуючи викладене, керуючись п. 2 ст. 62, ст. 86 Господарського процесуального кодексу України, господарський суд, -

УХВАЛИВ:

1.Відмовити фізичній особі-підприємцю ОСОБА_1 у прийнятті позовної заяви від 19.10.2010р. про визнання договору оренди з правом викупу не посвідченого нотаріально, дійсним та визнання права власності .

2. Повернути фізичній особі-підприємцеві ОСОБА_1 м. Тернопіль, вул. Коновальця,10,а/4, позовну заяву та додані до неї матеріали на 12 аркушах, в тому числі квитанцію №QS7451027 від 19.10.2010р. про сплату державного мита та квитанцію № QS7451059 від 19.10.2010р. про сплату витрат на інформаційно -технічне забезпечення судового процесу.

3.Повернути, фізичній особі-підприємцеві ОСОБА_1 м. Тернопіль, вул. Коновальця ,10,а/4, ідентифікаційний код НОМЕР_1 з Державного бюджету України 425 (чотириста двадцять п'ять)грн.,00 коп. державного мита сплаченого квитанцією : №QS7451027 від 19.10.2010р. та 236 (двісті тридцять шість) грн.,00коп. витрат на інформаційно-технічне забезпечення судового процесу сплачених квитанцією №QS7451059 від 19.10.2010р..

Суддя М.С. Стадник

Попередній документ
51057861
Наступний документ
51057863
Інформація про рішення:
№ рішення: 51057862
№ справи: 02-2/7-358
Дата рішення: 22.10.2010
Дата публікації: 30.09.2015
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Господарське
Суд: Господарський суд Тернопільської області
Категорія справи: Господарські справи (до 01.01.2019); Інші позадоговірні немайнові спори; Визнання права власності