Ухвала від 10.09.2015 по справі 2а-23895/09/1270

10.2.3

ЛУГАНСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
УХВАЛА

10 вересня 2015 року СєвєродонецькСправа № 2а-23895/09/1270

Луганський окружний адміністративний суд в складі:

головуючого - судді Кисельової Є. О.

за участю секретаря - Бутенко К. В.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні заяву Луганського обласного центру зайнятості про відновлення втраченого судового провадження по справі № 2а-23895/09/1270 за адміністративним позовом Ровеньківського міського центру зайнятості до Державного підприємства "Ровенькиантрацит" про стягнення заборгованості по страхових внесках на загальнообов'язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття та пені,-

ВСТАНОВИВ:

12 серпня 2015 року до Луганського окружного адміністративного суду надійшла заяву Луганського обласного центру зайнятості про відновлення втраченого судового провадження по справі № 2а-23895/09/1270 за адміністративним позовом Ровеньківського міського центру зайнятості до Державного підприємства "Ровенькиантрацит" про стягнення заборгованості по страхових внесках на загальнообов'язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття та пені.

Ухвалою від 14 серпня 2015 року призначено справу до розгляду у судовому засіданні.

Від представника відповідача через канцелярію суду надійшло клопотання про зупинення розгляду заяви для надання документів.

Представник позивача у судове засідання не з'явився, просив розглянути заяву за його відсутності.

Відповідно до ч.2 ст. 156 КАС України суд має право зупинити провадження у справі в разі наявності інших причин за обґрунтованим клопотанням сторони або третьої особи, яка заявляє самостійні вимоги на предмет спору, - до терміну, встановленого судом.

Відповідно до ч. 2 ст. 69 КАС України докази суду надають особи, які беруть участь у справі. Суд може запропонувати надати додаткові докази або витребувати додаткові докази за клопотанням осіб, які беруть участь у справі, або з власної ініціативи.

Оскільки для підготовки документів для відновлення втраченого провадження необхідний час, суд вважає, що клопотання представника відповідача є обґрунтованим.

Керуючись ст.ст. 69, 156, 160, 165 КАС України, суд -

УХВАЛИВ:

Зупинити розгляд питання про відновлення втраченого судового провадження по справі № 2а-23895/09/1270 за адміністративним позовом Ровеньківського міського центру зайнятості до Державного підприємства "Ровенькиантрацит" про стягнення заборгованості по страхових внесках на загальнообов'язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття та пені до 06 жовтня 2015 року о 09 год. 00 хв.

Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до Донецького апеляційного адміністративного суду.

Апеляційна скарга подається до Донецького апеляційного адміністративного суду через Луганський окружний адміністративний суд. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції.

Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали. Якщо ухвалу було постановлено у письмовому проваджені або згідно з частиною третьою статті 160 Кодексу адміністративного судочинства України, або без виклику особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.

Суддя Є.О. Кисельова

Попередній документ
51001736
Наступний документ
51001738
Інформація про рішення:
№ рішення: 51001737
№ справи: 2а-23895/09/1270
Дата рішення: 10.09.2015
Дата публікації: 29.09.2015
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Луганський окружний адміністративний суд
Категорія справи: Адміністративні справи (до 01.01.2019); Справи зі спорів з приводу реалізації публічної політики у сферах праці, зайнятості населення та соціального захисту громадян та спорів у сфері публічної житлової політики, зокрема зі спорів щодо:; управління, нагляду та інших владних управлінських функцій (призначення, перерахунку та здійснення страхових виплат) у сфері відповідних видів загальнообов’язкового державного соціального страхування, у тому числі:
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Розглянуто (20.10.2015)
Дата надходження: 12.08.2015
Предмет позову: відновлення втраченого судового провадження в адміністративній справі
Учасники справи:
суддя-доповідач:
КИСЕЛЬОВА Є О
відповідач (боржник):
Державне підприємство "Ровенькиантрацит"
заявник про відновлення втраченого провадження:
Луганський обласний центр зайнятості
позивач (заявник):
Ровеньківський міський центр зайнятості
секретар судового засідання:
Бутенко Кароліна Владиславівна