Ухвала від 17.09.2015 по справі 127/15660/15-а

УХВАЛА

Справа № 127/15660/15-а

17 вересня 2015 року

м. Вінниця

Суддя-доповідач Вінницького апеляційного адміністративного суду Мельник-Томенко Ж. М., розглянувши клопотання управління Пенсійного фонду України в м.Вінниці у справі за адміністративним позовом ОСОБА_2 до управління Пенсійного фонду України в м.Вінниці про визнання дій неправомірними та зобов'язання вчинити певні дії,

ВСТАНОВИВ:

Постановою Вінницького міського суду Вінницької області від 15 липня 2015 року позов задоволено.

Не погоджуючись з вказаним судовим рішенням відповідач подав апеляційну скаргу, в якій просить скасувати постанову суду.

Ухвалою Вінницького апеляційного адміністративного суду від 04 вересня 2015 року апеляційну скаргу управління Пенсійного фонду України в м.Вінниці залишено без руху та запропоновано протягом тридцяти днів з моменту отримання ухвали надати суду апеляційної інстанції докази на підтвердження поважності причин пропуску строку апеляційного оскарження.

На виконання вимог вказаної ухвали, відповідачем подано клопотання про поновлення строку на апеляційне оскарження постанови суду, оскільки цей строк пропущено.

У відповідності до ч.ч. 1, 2 ст. 102 КАС України, пропущений з поважних причин процесуальний строк, встановлений законом, може бути поновлений, а процесуальний строк, встановлений судом, - продовжений за клопотанням особи, яка бере участь у справі. Питання про поновлення чи продовження пропущеного строку суд вирішує в порядку письмового провадження чи в судовому засіданні на розсуд суду. Неприбуття у судове засідання осіб, які були належним чином повідомлені, не перешкоджає розгляду клопотання.

Враховуючи те, що відповідач заявив клопотання про поновлення строку на апеляційне оскарження постанови суду від 15 липня 2015 року, відповідно до ст. 102 КАС України, суд призначає дане клопотання до розгляду в порядку письмового провадження , про що належить повідомити сторони.

Враховуючи зазначене, керуючись ст. ст. ч. 2 ст. 102, ст. ст. 165, 254 КАС України,

УХВАЛИВ:

призначити судове засідання з розгляду клопотання управління Пенсійного фонду України в м.Вінниці у справі за адміністративним позовом ОСОБА_2 до управління Пенсійного фонду України в м.Вінниці про визнання дій неправомірними та зобов'язання вчинити певні дії в порядку письмового провадження на 15 жовтня 2015 року в приміщенні Вінницького апеляційного адміністративного суду (м. Вінниця, вул. Островського, 14), про що повідомити осіб, які беруть участь у справі.

Ухвала набирає законної сили з моменту постановлення та оскарженню не підлягає.

Суддя-доповідач Мельник-Томенко Ж. М.

Попередній документ
50972923
Наступний документ
50972925
Інформація про рішення:
№ рішення: 50972924
№ справи: 127/15660/15-а
Дата рішення: 17.09.2015
Дата публікації: 29.09.2015
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Вінницький апеляційний адміністративний суд
Категорія справи: Адміністративні справи (до 01.01.2019); Справи зі спорів з приводу реалізації публічної політики у сферах праці, зайнятості населення та соціального захисту громадян та спорів у сфері публічної житлової політики, зокрема зі спорів щодо:; управління, нагляду та інших владних управлінських функцій (призначення, перерахунку та здійснення страхових виплат) у сфері відповідних видів загальнообов’язкового державного соціального страхування, у тому числі: