Ухвала від 24.03.2015 по справі 2а-9551/11/1470

МИКОЛАЇВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
УХВАЛА

про залишення позовної заяви без розгляду

24.03.2015 р. № 2а-9551/11/1470

Миколаївський окружний адміністративний суд, у складі судді Лісовської Н.В., розглянувши в письмовому провадженні клопотання представника позивача про залишення без розгляду частини позовних вимог в адміністративній справі

за позовомТОВ "Антарес-Буд", пр. Г.Сталінграду, 1д/1, м. Миколаїв,54025

доДПІ у Заводському р-ні м. Миколаєва Миколаївської обл. Державної податкової служби, вул. Г.Петрової, 2-А, м. Миколаїв, 54029

провизнання незаконними дій, скасування податкових повідомлень-рішень від 04.10.2011 р. № 0000023500 і № 0000033500,

ВСТАНОВИВ:

ТОВ "Антарес-Буд" звернулося з адміністративним позовом до ДПІ у Заводському районі м. Миколаєва Миколаївської області Державної податкової служби про визнання незаконними дій та скасування податкових повідомлень-рішень.

Сторони подали клопотання про розгляд справи за їх відсутності, в порядку письмового провадження.

Відповідно до ч. 4 ст. 122 КАС України особа, яка бере участь у справі, має право заявити клопотання про розгляд справи за її відсутності. Якщо таке клопотання заявили всі особи, які беруть участь у справі, судовий розгляд справи здійснюється в порядку письмового провадження за наявними у справі матеріалами.

Представник позивача 24.03.2015 р. подала клопотання про залишення без розгляду позовних вимог в частині визнання незаконними дій співробітників ДПІ під час складання акта перевірки та винесення податкових повідомлень-рішень.

Відповідно до ст. 155 ч. 1 п. 5 КАС України, суд своєю ухвалою залишає позовну заяву без розгляду, якщо надійшло клопотання позивача про відкликання позовної заяви.

На підставі викладеного, суд залишає без розгляду позовні вимоги в частині визнання незаконними дій співробітників ДПІ під час складання акта перевірки та винесення податкових повідомлень-рішень.

Керуючись ст. 155 ч. 1 п. 5 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -

УХВАЛИВ:

Адміністративний позов в частині визнання незаконними дій співробітників ДПІ під час складання акта перевірки та винесення податкових повідомлень-рішень залишити без розгляду.

Апеляційна скарга подається до адміністративного суду апеляційної інстанції через суд першої інстанції, який ухвалив оскаржуване судове рішення, протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції.

Суддя Лісовська Н. В.

Попередній документ
50949996
Наступний документ
50949998
Інформація про рішення:
№ рішення: 50949997
№ справи: 2а-9551/11/1470
Дата рішення: 24.03.2015
Дата публікації: 28.09.2015
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Миколаївський окружний адміністративний суд
Категорія справи: Адміністративні справи (до 01.01.2019); Справи зі спорів з приводу реалізації податкової політики та за зверненнями податкових органів із деякими видами вимог, зокрема зі спорів щодо:; адміністрування окремих податків, зборів, платежів у тому числі: