"08" липня 2011 р.
Справа № 5/36/5022-943/2011
про порушення провадження по справі
Суддя Андрушків Г.З. розглянувши матеріали
за позовом Тернопільського міжрайонного природоохоронного прокурора Тернопільської області в інтересах держави в особі Державної екологічної інспекції у Тернопільській області, вул. Шашкевича, 3, м. Тернопіль, 46000
до Чортківського виробничого управління водопровідно-каналізаційного господарства, вул. Сонячна, 7, м. Чортків, Тернопільської області, 48500
про cтягнення 34665,69грн.
визнав подані матеріали достатніми для прийняття позовної заяви.
Відповідно до статей 64,65 Господарського процесуального кодексу України, суддя
1. Порушити провадження у справі та прийняти позовні матеріали до розгляду.
2. Розгляд справи призначити на "17" серпня 2011 р. о 12:45 год.
3. Засідання відбудеться у приміщенні господарського суду, який знаходиться за адресою м. Тернопіль, вул. Князя Острозького, 14,а, зал судових засідань № 2, 5 поверх.
4. Зобов'язати сторони подати в засідання:
Позивача :
Відповідача : - документально обґрунтований відзив на позов;
- копію довідки про включення до ЄДРПОУ.
Участь повноважних представників сторін в засіданні обов'язкова.
У разі незабезпечення сторонами в засіданні без поважних причин участь повноважних представників та неподання витребуваного відзиву, справа буде розглядатися за правилами ст. 75 ГПК України, за наявними в ній матеріалами.
Суддя Г.З. Андрушків
У відповідності до ч. 2 ст. 36 ГПК України письмові докази подаються в оригіналі або належним чином засвідченій копії.
Витребувані судом документи подавати в канцелярію з супровідним листом до дня розгляду справи.
Представникам сторін мати належним чином оформлені повноваження (довіреність тощо) та документ що посвідчує особу.
Довідки про рух справи надаються Державним підприємством "Інформаційні судові системи" за тел. (0352) 52-78-20.