Ухвала від 23.08.2011 по справі 2а-12055/11/2670

ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД міста КИЄВА 01014, м. Київ, вул. Командарма Камєнєва, 8, корпус 1

УХВАЛА

про відкриття провадження в адміністративній справі

23.08.11 № 2а-12055/11/2670

Суддя Окружного адміністративного суду міста Києва Пащенко К.С., перевіривши виконання вимог ст.ст. 105, 106 КАС України за позовною заявою

Виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

до1. Групи громадян (відповідальна особа - ОСОБА_1), 2. Громадянського руху «Спільна справа», 3. Політичної партії «Молодь до ВЛАДИ», 4. Всеукраїнського об'єднання «Батьківщина»(Київська міська партійна організація), 5. Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Професіонал», 6. Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України», 7. Політичної партії «Наша Україна», 8. Політичної партії «Громадянська позиція», 9. Політичної партії «Європейська партія України», 10. Всеукраїнської Чорнобильської народної партії «За добробут та соціальний захист народу», 11. Комітету опору диктатурі у складі: Всеукраїнського об'єднання «Батьківщина», Політичної партії «Громадянська позиція», Політичної партії «Європейська партія України», Політичної партії «За Україну!», Політичної партії «Народна самооборона», Політичної партії «Наша Україна», Народного руху України, Всеукраїнського об'єднання «Свобода», Партії «Реформи і порядок», Української народної партії, Української соціал-демократичної партії, Політичної партії «Фронт змін», Партії захисників ОСОБА_2, 12. Всеукраїнського об'єднання «Батьківщина»(Київська обласна організація), 13. Народного руху України (Київська міська (крайова) організація)

прообмеження права на мирні зібрання,

ВСТАНОВИВ:

Позивач звернувся до суду з позовною заявою про обмеження права на мирні зібрання. Спір виник із публічно-правових відносин, у яких Виконавчий орган Київської міської ради (Київська міська державна адміністрація) є суб'єктом владних повноважень. Зазначений спір згідно із ст.17 КАС України відноситься до компетенції адміністративних судів та має розглядатись у порядку адміністративного судочинства.

Керуючись ст.ст. 104-107 Кодексу адміністративного судочинства України, суд -

УХВАЛИВ:

1. Відкрити провадження в адміністративній справі, яка буде розглядатись суддею Пащенком К.С.

2. Провести підготовку адміністративної справи до судового розгляду.

Суддя Пащенко К.С.

Інформація про процесуальні права і обов'язки осіб, які беруть участь у справі.

Відповідно до ст.49, 51 Кодексу адміністративного судочинства України особи, які беруть участь у справі, мають рівні процесуальні права і обов'язки. Особи, які беруть участь у справі, зобов'язані добросовісно користуватися належними їм процесуальними правами і неухильно виконувати процесуальні обов'язки. Особи, які беруть участь у справі, мають право: 1) знати про дату, час і місце судового розгляду справи, про всі судові рішення, які ухвалюються у справі та стосуються їхніх інтересів; 2) знайомитися з матеріалами справи; 3) заявляти клопотання і відводи; 4) давати усні та письмові пояснення, доводи та заперечення; 5) подавати докази, брати участь у дослідженні доказів; 6) висловлювати свою думку з питань, які виникають під час розгляду справи, задавати питання іншим особам, які беруть участь у справі, свідкам, експертам, спеціалістам, перекладачам; 7) подавати заперечення проти клопотань, доводів і міркувань інших осіб; 8) знайомитися з технічним записом, журналом судового засідання, протоколом про вчинення окремої процесуальної дії і подавати письмові зауваження до них; 9) робити із матеріалів справи виписки, знімати копії з матеріалів справи, одержувати копії судових рішень; 10) оскаржувати судові рішення у частині, що стосується їхніх інтересів; 11) користуватися іншими процесуальними правами, наданими їм цим Кодексом. Особи, які беруть участь у справі, можуть за власний рахунок додатково замовити та отримати в суді засвідчені копії документів і витяги з них.

Крім прав та обов'язків, визначених у статті 49 цього Кодексу, позивач має право змінити підставу або предмет адміністративного позову, збільшити або зменшити розмір позовних вимог або відмовитися від адміністративного позову в будь-який час до закінчення судового розгляду. Позивач має право відмовитися від адміністративного позову й у суді апеляційної чи касаційної інстанції до закінчення відповідно апеляційного чи касаційного розгляду.

Крім прав та обов'язків, визначених у статті 49 цього Кодексу, позивач має право в будь-який час до закінчення судового розгляду збільшити або зменшити розмір позовних вимог або відмовитися від адміністративного позову. Позивач має право відмовитися від адміністративного позову у суді апеляційної чи касаційної інстанції до закінчення відповідно апеляційного чи касаційного розгляду. Позивач має право до початку судового розгляду справи по суті змінити предмет або підставу позову шляхом подання письмової заяви.

Сторони можуть досягнути примирення на будь-якій стадії адміністративного процесу, що є підставою для закриття провадження в адміністративній справі. Суд не приймає відмови позивача від адміністративного позову, визнання адміністративного позову відповідачем і не визнає умов примирення сторін, якщо ці дії суперечать закону або порушують чиї-небудь права, свободи чи інтереси.