16 вересня 2015 р. Чернігів Справа № 825/2989/15-а
Чернігівський окружний адміністративний суд у складі:
головуючого судді Клопота С.Л.,
при секретарі Ул'яничеві М.В.,
за участю представника позивача ОСОБА_1,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в приміщенні суду справу за адміністративним позовом Васильківського міськрайонного центру зайнятості, Київського обласного центру зайнятості до ОСОБА_2 про стягнення незаконно отриманої допомоги по безробіттю, -
Васильківський міськрайонний центр зайнятості, Київський обласний центр зайнятості звернулись до суду з позовом до ОСОБА_2 про стягнення незаконно отриманої допомоги по безробіттю в сумі 5014 грн.95 коп. .
Судом поставлено на обговорення питання про передачу справи до Київського окружного адміністративного суду за підсудністю, оскільки в судовому засіданні встановлено, що відповідач фактично проживає за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_1 . За місцем реєстрації: АДРЕСА_1 відповідач судової кореспонденції не отримує, так як вона повертається з відміткою « за зазначеною адресою не проживає».
Представники позивача - Васильківського міськрайонного центру зайнятості просила залишити справу на розгляді в даному суді за місцем реєстрації відповідача.
Дослідивши матеріали справи, суд приходить до висновку про необхідність передачі справи до місцевого загального суду з огляду на наступне.
Відповідно до частини першої статті 19 Кодексу адміністративного судочинства України адміністративні справи вирішуються адміністративним судом за місцезнаходженням відповідача, крім випадків, передбачених цим Кодексом.
Відповідно до пункту 3 частини першої статті 22 Кодексу адміністративного судочинства України суд передає адміністративну справу на розгляд іншого адміністративного суду, якщо відкрито провадження у справі, яка територіально підсудна іншому суду.
Позивач у позові зазначив фактичне місце перебування відповідача: АДРЕСА_2 .
Таким чином, відповідно до правил територіальної підсудності, справа має розглядатися Київським окружним адміністративним судом (01133 м. Київ, бульвар Лесі Українки, 26).
Зважаючи на вищевикладене, суд приходить до висновку про необхідність передачі адміністративної справи № 825/2989/15-а за позовом Васильківського міськрайонного центру зайнятості, Київського обласного центру зайнятості до ОСОБА_2 про стягнення незаконно отриманої допомоги по безробіттю до Київського окружного адміністративного суду за правилами територіальної підсудності.
Керуючись ст. 19, ч. 1 ст. 22, ст. 122, ст. 165 Кодексу адміністративного судочинства, суд, -
Адміністративну справу за позовом Васильківського міськрайонного центру зайнятості, Київського обласного центру зайнятості до ОСОБА_2 про стягнення незаконно отриманої допомоги по безробіттю передати на розгляд до Київського окружного адміністративного суду .
Ухвала набирає законної сили та може бути оскаржена до Київського апеляційного адміністративного суду у порядок і строк, передбачений статтями 186, 254 Кодексу адміністративного судочинства України.
Суддя С.Л. Клопот