Ухвала від 20.10.2009 по справі 4/283

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД міста КИЄВА

01030, м.Київ, вул.Б.Хмельницького,44-Б тел. 284-18-98

УХВАЛА

Справа № 4/283

20.10.09

За позовом Відкритого акціонерного товариства "Страхова компанія "Нова",

до 1.Товариства з обмеженою відповідальністю Планета -Авто»

2.Закритого акціонерного товариства «Українська транспортна страхова компанія»

про стягнення грошових коштів в порядку регресу 20053,94 грн.

Суддя Борисенко І.І.

Представники:

від позивача Лигін В.В. -по дов.

від відповідачів 1.не з'явився

2.Єлтунова Ю.В... - по дов.

Обставини справи :

Позивач звернувся до суду з позовом про стягнення з відповідача на користь позивача суму збитків в порядку регресу у розмірі 510,00 грн. та суми страхового відшкодування у розмірі 19 543,94 грн.

Представник відповідача 1 в судове засідання не з"явився, клопотань та заяв через канцелярію суду не подав та не надіслав.

30.09.09 року до Товариства з обмеженою відповідальністю "Незалежна експертно-асистуюча компанія" було направлено запит до експерта, який складав звіт № 828 з визначення вартості матеріального збитку, завданого власнику транспортного засобу Коломійченко П.С. з проханням обгрунтувати вартість нормогодин на ремонт автомобіля та фарбування автомобіля, оскільки наведена вартість нормогодин не відповідає розцінкам Бюлетню Автотовароведа № 42 за 2008 року, на який посилається спеціаліст.

Відповідь Товариства з обмеженою відповідальністю "Незалежна експертно-асистуюча компанія" на час слухання справи 20.10.2009 до суду не надійшла.

В судовому засіданні виникла необхідність викликати в судове засідання експерта, який складав звіт № 828 з визначення вартості матеріального збитку, завданого власнику транспортного засобу , а саме Коломійченко П.С. (ТОВ "Незалежна Експертно-Асистуюча компанія", вул. І. Клименка, 23, оф. 211, м. Київ, 03110).

За таких обставин розглянути спір в даному судовому засіданні неможливо, тому розгляд справи належить відкласти.

Керуючись ст. ст.77, 86 ГПК України,-

УХВАЛИВ:

1 Розгляд справи відкласти на 12.11.09 о 11:40.

2. Викликати в судове засідання експерта, який складав звіт № 828 з визначення вартості матеріального збитку, завданого власнику транспортного засобу , а саме Коломійченко П.С. (ТОВ "Незалежна Експертно-Асистуюча компанія", вул. І. Клименка, 23, оф. 211, м. Київ, 03110).для надання пояснень щодо обгрунтування вартості нормогодин на ремонт автомобіля та фарбування автомобіля, оскільки наведена вартість нормогодин не відповідає розцінкам Бюлетню Автотовароведа № 42 за 2008 року, на який посилається спеціаліст.

Суддя

І.І.Борисенко

Попередній документ
5085886
Наступний документ
5085888
Інформація про рішення:
№ рішення: 5085887
№ справи: 4/283
Дата рішення: 20.10.2009
Дата публікації: 23.10.2009
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Господарське
Суд: Господарський суд міста Києва
Категорія справи: