Справа № 129/2545/15-ц
Провадження по справі № 2-н/129/151/2015
про відкриття наказного провадження
11.09.2015 року м. Гайсин
Суддя Гайсинського районного суду Вінницької області Бондар О. В. розглянувши отриману 31.08.2015 заяву публічного акціонерного товариства по газопостачанню та газифікації "Вінницягаз" про видачу судового наказу про стягнення з ОСОБА_1 заборгованості за спожитий природній газ , -
Встановив:
Заява подана особою, яка має цивільну процесуальну дієздатність, відповідає вимогам ст.ст. 96,97,98 ЦПК України, підлягає розгляду в порядку цивільного судочинства, підсудна Гайсинському районному суду Вінницької області.
Керуючись ст.ст. 101,102 ЦПК України, -
Ухвалив:
Відкрити наказне провадження за заявою публічного акціонерного товариства по газопостачанню та газифікації "Вінницягаз" про видачу судового наказу про стягнення з ОСОБА_1 заборгованості за спожитий природній газ .
Суддя: