15.06.10р. Справа № 21/162-10
За позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Деанте-Україна", м. Хмельницький
до Товариство з обмеженою відповідальністю "Тако-Трейд", м. Кривий Ріг, Дніпропетровська область
про стягнення 85 625,21 грн. за договором поставки
Суддя Назаренко Н.Г.
Представники:
від позивача - не з'явився;
від відповідача - не з'явився.
Позивач звернувся до господарського суду з позовом про стягнення з відповідача суми заборгованості 84 631,19 грн. - основного боргу, 994,02 грн. - пені за поставлений товар за договором поставки № 28/8/610Т від 12.03.08р.
Позивач та відповідач не забезпечили у судове засідання явку своїх повноважних представників. Про дату, час та місце розгляду справи повідомлені належним чином, документи витребувані судом не надали, вимоги суду не виконали.
Викладене є підставою для відкладення розгляду справи та зобов'язання сторін надати суду документи, необхідні для розгляду справи по суті.
Керуючись ст.ст. 77, 86 Господарського процесуального кодексу України, господарський суд, -
1. Розгляд справи відкласти на 27.07.2010р. на 10:30 год. Судове засідання відбудеться за адресою: м. Дніпропетровськ, вул. Куйбишева, 1а, каб. № 30.
2. Зобов'язати надати до судового засідання:
Позивачу:
- оригінали документів, доданих до позовної заяви (для огляду);
- обґрунтований розрахунок пені по кожній накладній окремо (з (дата) по (дата)) з врахуванням вимог ст. 232 ГК України ;
- провести звірку взаєморозрахунків станом на дату розгляду справи (для проведення звірки Позивачу потрібно з'явитись до Відповідача), акт звірки надати в судове засідання;
- довідку про включення Відповідача до ЄДРПОУ станом на дату розгляду справи;
- документи, що посвідчують правовий статус підприємства Позивача та Відповідача станом на дату розгляду справи (оригінал - для огляду, належну копію - до справи);
- додатково повідомити відповідача про час слухання справи, докази належного та вчасного повідомлення (поштове повідомлення про вручення тощо) надати суду.
Відповідачу:
- відзив на позов з доказами в його обґрунтування;
- докази сплати спірної суми;
- забезпечити проведення звірки взаєморозрахунків станом на дату розгляду справи (Позивачу з'явитися до Відповідача), акт звірки надати в судове засідання - до справи;
- документи, що посвідчують правовий статус підприємства станом на дату розгляду справи (оригінал - для огляду, належну копію - до справи).
Сторонам: подати суду належні копії відповідних нормативно-правових актів, на які посилаються, обґрунтовуючи свої вимоги та заперечення. Письмові докази, що подаються до суду, оформити відповідно до вимог ст. 36 ГПК України.
Явка в судове засідання повноважних представників учасників судового процесу обов'язкова.
Роз'яснити сторонам, що згідно з п.5 ст. 83 Господарського процесуального кодексу України, за не надіслання витребуваних господарським судом матеріалів, а також за ухилення від вчинення дій, покладених господарським судом на сторону, з винної сторони стягується штраф до 1 700 грн.
Суддя ОСОБА_1