про порушення провадження у справі про банкрутство
16.09.15р. Справа № 904/7913/15
За заявою
1.Дніпропетровської об'єднаної Державної податкової інспекції Головного управління Державної фіскальної служби у Дніпропетровській області
2. Управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровському районі Дніпропетровської області
до боржника Приватного підприємства "ЧУМАКИ" (52000, Дніпропетровська область, с. Чумаки, вул. Шкільна, 10; ЄДРПОУ 00847736)
про визнання банкрутом
Суддя Владимиренко І.В.
Відомості про сторін та учасників судового процесу:
від заявника 1: не з'явився
від УПФУ в Дніпропетровському районі Дніпропетровської області: Гайдамачук Л.Г.: дов. № 4089/08/22 від 14.09.2015р.
від боржника: не з'явився
арбітражний керуючий Швець Д.І. паспорт СА 089629 від 28.11.1995р.
Дніпропетровська об'єднана Державна податкова інспекція Головного управління Державної фіскальної служби у Дніпропетровській області та Управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровському районі Дніпропетровської області подано заяву щодо банкрутства Приватного підприємства "ЧУМАКИ" (52000, Дніпропетровська область, с. Чумаки, вул. Шкільна, 10; ЄДРПОУ 00847736).
Ухвалою господарського суду Дніпропетровської області від 03.09.15р. прийнято заяву про порушення справи про банкрутство до розгляду. Підготовче засідання суду призначено на 16.09.15 р. о 09:50р.
В судове засідання 16.09.2015р. боржник та представник Дніпропетровської об'єднаної Державної податкової інспекції Головного управління Державної фіскальної служби у Дніпропетровській області не з'явилися, причини неявки суду не повідомили, про час і місце судового засідання повідомлені своєчасно та належним чином.
Розглянувши матеріали справи, вислухавши представника кредитора -2, суд
Безспірні вимоги Дніпропетровської об'єднаної Державної податкової інспекції Головного управління Державної фіскальної служби у Дніпропетровській області підтверджуються наступними документами.
Постановою Дніпропетровського окружного адміністративного суду у справі № 804/11785/13-а від 03.10.13р.
На виконання зазначеної постанови Дніпропетровського окружного адміністративного суду було видано виконавчий лист № 804/11785/13-а від 07.02.14р., який був пред'явлений на виконання до ВДВС Дніпропетровського РУЮ.
Постановою ВДВС Дніпропетровського РУЮ від 21.10.14р. відкрито виконавче провадження з примусового виконання виконавчого листа Дніпропетровського окружного адміністративного суду №804/11785/13-а від 07.02.14р.
На даний час сума боргу кредитору не погашена та на даний час виконавчий лист Дніпропетровського окружного адміністративного суду № 804/11785/13-а від 07.02.14р. не виконано боржником ні в добровільному ні в примусовому порядку більш ніж три місяці.
Згідно з абзацом першим пункту 95.3 статті 95 Податкового Кодексу України стягнення коштів з рахунків платника податків у банках, обслуговуючих такого платника податків, здійснюється за рішенням суду, яке направляється до виконання контролюючим органам, у розмірі суми податкового боргу або його частини.
Механізм виконання судових рішень про стягнення грошових коштів у рахунок погашення податкового боргу передбачений главою 12 Інструкції про безготівкові розрахунки в Україні в національній валюті, затвердженої постановою Правління Національного банку України від 21.01.2004 №22, який передбачає оформлення інкасового доручення для примусового стягнення коштів у рахунок погашення податкового боргу. Відповідно до пункту 12.4 зазначеної Інструкції, судове рішення, на підставі якого з платника податків стягуються кошти, до банку не подається. Натомість реквізити відповідного судового рішення зазначаються в самому інкасовому дорученні.
Абзацами другим та третім пункту 95.3 статті 95 Податкового кодексу України передбачено, що контролюючий орган звертається до суду щодо надання дозволу на погашення усієї суми податкового боргу за рахунок майна платника податків, що перебуває у податковій заставі.
Рішення суду щодо надання вказаного дозволу є підставою для прийняття контролюючим органом рішення про погашення усієї суми податкового боргу.
Суд аналізуючи положення Закону України "Про виконавче провадження" та Податкового кодексу України вважає, що примусове виконання рішення суду про стягнення грошових коштів у рахунок погашення податкового боргу платника податків - юридичної особи за законом покладено виключно на контролюючи органи (органи доходів і зборів) за визначеною Податковим кодексом України процедурою, без залучення до неї органів державної виконавчої служби.
Таким чином, виходячи з приписів статті 95 Податкового кодексу України, частини третьої статті 10, частини сьомої статті 11 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", доказами в підтвердження безспірності грошових вимог ініціюючого кредитора - органу доходів і зборів, є рішення суду про стягнення грошових коштів у рахунок погашення податкового боргу, що набрало законної сили, інкасові доручення для примусового стягнення коштів в дохід бюджету у рахунок погашення податкового боргу та докази вжиття відповідних заходів до отримання відповідної заборгованості за процедурою, визначеною Податковим кодексом України.
Відповідна постанова органу державної виконавчої служби про відкриття виконавчого провадження у такому випадку до заяви органу доходів і зборів про порушення провадження у справі про банкрутство не додається, оскільки списання коштів з рахунків боржника здійснюється відповідно до умов і порядку, визначених Податковим кодексом України, а не Законом України "Про виконавче провадження".
Суд також, звертає увагу на те, що перебіг трьохмісячного строку, визначеного частиною 3 статті 10 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", починається з моменту прийняття банком платника (боржника) інкасового доручення для примусового стягнення грошових коштів у рахунок погашення податкового боргу, оформленого стягувачем (контролюючим органом) на підставі рішення суду, що набрало законної сили.
Також слід зазначити, що дана правова позиція викладена у постанові Вищого господарського суду України від 17.02.15р. по справі № 925/1941/14.
Отже, на виконання вищезазначених норм діючого законодавства та на виконання постанови Дніпропетровського окружного адміністративного суду по справі № 804/11785/13-а від 03.10.13р. Дніпропетровською об'єднаною державною податковою інспекцією ГУ ДФС у Дніпропетровської області виставлялись інкасовані доручення № 130/03 від 19.03.14р., № 152/04, 153/03 від 03.04.14р., № 387/10 від 22.10.2014р., № 313/07 від 30.07.2014р., № 196/04 від 29.04.2014р., № 102/3 від 24.03.2015р., № 150/3 від 27.03.2014р., які були повернуті податковому органу без виконання, отже наданий час сума боргу кредитору не погашена боржником ні в добровільному ні в примусовому порядку більш ніж три місяці.
Постановою Дніпропетровського окружного адміністративного суду у справі № 804/834/14 від 31.01.14р.
На виконання зазначеної постанови Дніпропетровського окружного адміністративного суду було видано виконавчий лист № 804/834/14 від 15.05.14р., який був пред'явлений на виконання до ВДВС Дніпропетровського РУЮ.
Постановою ВДВС Дніпропетровського РУЮ від 21.10.14р. відкрито виконавче провадження з примусового виконання виконавчого листа Дніпропетровського окружного адміністративного суду №804/834/14 від 15.05.14р.
На даний час сума боргу кредитору не погашена та на даний час виконавчий лист Дніпропетровського окружного адміністративного суду № 804/834/14 від 15.05.14р. не виконано боржником ні в добровільному ні в примусовому порядку більш ніж три місяці.
Постановою Дніпропетровського окружного адміністративного суду у справі № 804/2768/14 від 06.03.14р.
На виконання зазначеної постанови Дніпропетровського окружного адміністративного суду було видано виконавчий лист № 804/2768/14 від 16.03.15р., який був пред'явлений на виконання до ВДВС Дніпропетровського РУЮ.
Постановою ВДВС Дніпропетровського РУЮ від 25.03.15р. відкрито виконавче провадження з примусового виконання виконавчого листа Дніпропетровського окружного адміністративного суду №804/2768/14 від 16.03.15р.
На даний час сума боргу кредитору не погашена та на даний час виконавчий лист Дніпропетровського окружного адміністративного суду № 804/2768/14 від 16.03.15р. не виконано боржником ні в добровільному ні в примусовому порядку більш ніж три місяці.
Постановою Дніпропетровського окружного адміністративного суду у справі № 804/18763/14 від 08.12.14р.
Згідно з абзацом першим пункту 95.3 статті 95 Податкового Кодексу України стягнення коштів з рахунків платника податків у банках, обслуговуючих такого платника податків, здійснюється за рішенням суду, яке направляється до виконання контролюючим органам, у розмірі суми податкового боргу або його частини.
Механізм виконання судових рішень про стягнення грошових коштів у рахунок погашення податкового боргу передбачений главою 12 Інструкції про безготівкові розрахунки в Україні в національній валюті, затвердженої постановою Правління Національного банку України від 21.01.2004 №22, який передбачає оформлення інкасового доручення для примусового стягнення коштів у рахунок погашення податкового боргу. Відповідно до пункту 12.4 зазначеної Інструкції, судове рішення, на підставі якого з платника податків стягуються кошти, до банку не подається. Натомість реквізити відповідного судового рішення зазначаються в самому інкасовому дорученні.
Абзацами другим та третім пункту 95.3 статті 95 Податкового кодексу України передбачено, що контролюючий орган звертається до суду щодо надання дозволу на погашення усієї суми податкового боргу за рахунок майна платника податків, що перебуває у податковій заставі.
Рішення суду щодо надання вказаного дозволу є підставою для прийняття контролюючим органом рішення про погашення усієї суми податкового боргу.
Суд аналізуючи положення Закону України "Про виконавче провадження" та Податкового кодексу України вважає, що примусове виконання рішення суду про стягнення грошових коштів у рахунок погашення податкового боргу платника податків - юридичної особи за законом покладено виключно на контролюючи органи (органи доходів і зборів) за визначеною Податковим кодексом України процедурою, без залучення до неї органів державної виконавчої служби.
Таким чином, виходячи з приписів статті 95 Податкового кодексу України, частини третьої статті 10, частини сьомої статті 11 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", доказами в підтвердження безспірності грошових вимог ініціюючого кредитора - органу доходів і зборів, є рішення суду про стягнення грошових коштів у рахунок погашення податкового боргу, що набрало законної сили, інкасові доручення для примусового стягнення коштів в дохід бюджету у рахунок погашення податкового боргу та докази вжиття відповідних заходів до отримання відповідної заборгованості за процедурою, визначеною Податковим кодексом України.
Відповідна постанова органу державної виконавчої служби про відкриття виконавчого провадження у такому випадку до заяви органу доходів і зборів про порушення провадження у справі про банкрутство не додається, оскільки списання коштів з рахунків боржника здійснюється відповідно до умов і порядку, визначених Податковим кодексом України, а не Законом України "Про виконавче провадження".
Суд також, звертає увагу на те, що перебіг трьохмісячного строку, визначеного частиною 3 статті 10 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", починається з моменту прийняття банком платника (боржника) інкасового доручення для примусового стягнення грошових коштів у рахунок погашення податкового боргу, оформленого стягувачем (контролюючим органом) на підставі рішення суду, що набрало законної сили.
Також слід зазначити, що дана правова позиція викладена у постанові Вищого господарського суду України від 17.02.15р. по справі № 925/1941/14.
Отже, на виконання вищезазначених норм діючого законодавства та на виконання постанови Дніпропетровського окружного адміністративного суду по справі № 804/18763/14 від 08.12.14р. Дніпропетровською об'єднаною державною податковою інспекцією ГУ ДФС у Дніпропетровської області виставлялись інкасовані доручення № 101/3, 103/3 від 24.03.15р., які були повернуті податковому органу без виконання, отже наданий час сума боргу кредитору не погашена боржником ні в добровільному ні в примусовому порядку більш ніж три місяці.
Також у заяві про порушення справи про банкрутство Дніпропетровської об'єднаної Державної податкової інспекції Головного управління Державної фіскальної служби у Дніпропетровській області просить визнати грошові вимоги в сумі 334 960,48 грн. які не підтверджені кредитором відповідним судовим рішенням, що набрало законної сили, та постановою про відкриття виконавчого провадження.
Відповідно до ст. 10 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" безспірні вимоги кредиторів - грошові вимоги кредиторів, підтверджені судовим рішенням, що набрало законної сили, і постановою про відкриття виконавчого провадження, згідно з яким відповідно до законодавства здійснюється списання коштів з рахунків боржника.
Враховуючи вищезазначене, суд вважає за доцільне грошові вимоги у розмірі 334 960,48 грн. - відхилити.
Відхилені кредиторські вимоги відповідно до статті 23 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" можуть бути заявлені протягом тридцяти днів від дня офіційного оприлюднення оголошення про порушення провадження у справі про банкрутство.
Визнати грошові вимоги Дніпропетровської об'єднаної Державної податкової інспекції Головного управління Державної фіскальної служби у Дніпропетровській області в сумі 2 392 799,53 грн., а грошові вимоги у сумі 334 960,48 грн. (не безспірні вимоги кредитора) - відхилити.
Безспірні вимоги Управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровському районі Дніпропетровської області підтверджуються наступними документами.
Постановами Дніпропетровського окружного адміністративного суду у справі № 804/14039/14 від 29.09.14р., № 804/16657/14 від 30.10.14р., № 804/20098/14 від 24.12.14р., № 804/18400/14 від 25.11.14р., № 804/1265/14 від 12.09.14р., № 804/2441/15 від 14.04.15р.
На виконання зазначених постанов Дніпропетровського окружного адміністративного суду було видано виконавчі листи № 804/14039/14 від 16.12.14р., № 804/16657/14 від 11.02.15р., № 804/20098/14 від 17.04.15р., № 804/18400/14 від 13.03.15р., № 804/1265/14 від 03.11.14р., № 804/2441/15 від 02.07.15р., які були пред'явлений на виконання до ВДВС Дніпропетровського РУЮ.
Постановами ВДВС Дніпропетровського РУЮ від 06.01.15р., 18.02.15р., 05.05.15р., 02.04.15р., 12.11.14р., 09.07.15р. відкриті виконавчі провадження з примусового виконання виконавчих листів Дніпропетровського окружного адміністративного суду № 804/14039/14 від 16.12.14р., № 804/16657/14 від 11.02.15р., № 804/20098/14 від 17.04.15р., № 804/18400/14 від 13.03.15р., № 804/1265/14 від 03.11.14р., № 804/2441/15 від 02.07.15р.
На даний час сума боргу кредитору не погашена та на даний час виконавчі листи Дніпропетровського окружного адміністративного суду № 804/14039/14 від 16.12.14р., № 804/16657/14 від 11.02.15р., № 804/20098/14 від 17.04.15р., № 804/18400/14 від 13.03.15р., № 804/1265/14 від 03.11.14р., № 804/2441/15 від 02.07.15р. не виконано боржником ні в добровільному ні в примусовому порядку більш ніж три місяці.
Також у заяві про порушення справи про банкрутство Управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровському районі Дніпропетровської області просить визнати грошові вимоги в сумі 46 476,40 грн. які не підтверджені кредитором постановою про відкриття виконавчого провадження.
Відповідно до ст. 10 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" безспірні вимоги кредиторів - грошові вимоги кредиторів, підтверджені судовим рішенням, що набрало законної сили, і постановою про відкриття виконавчого провадження, згідно з яким відповідно до законодавства здійснюється списання коштів з рахунків боржника.
Враховуючи вищезазначене, суд вважає за доцільне грошові вимоги у розмірі 46 476,40 грн. - відхилити.
Відхилені кредиторські вимоги відповідно до статті 23 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" можуть бути заявлені протягом тридцяти днів від дня офіційного оприлюднення оголошення про порушення провадження у справі про банкрутство.
Визнати грошові вимоги Управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровському районі Дніпропетровської області в сумі 38 873,66 грн., а грошові вимоги у сумі 46 476,40 грн. (не безспірні вимоги кредитора) - відхилити.
Вищевказані факти свідчать про наявність підстав для порушення справи про банкрутство Приватного підприємства "ЧУМАКИ" (52000, Дніпропетровська область, с. Чумаки, вул. Шкільна, 10; ЄДРПОУ 00847736) .
Порушити провадження у справі про банкрутство Приватного підприємства "ЧУМАКИ" (52000, Дніпропетровська область, с. Чумаки, вул. Шкільна, 10; ЄДРПОУ 00847736).
Ввести мораторій на задоволення вимог кредиторів.
Ввести процедуру розпорядження майном.
Також слід зазначити, що ухвалою суду від 03.09.15 р. автоматизованою системою було визначено арбітражного керуючого Швець Д.І. цією ж ухвалою було зобов'язано арбітражного керуючого Швець Д.І. - надати до господарського суду заяву про згоду на участь у справі та відсутність обставин, що перешкоджають призначенню розпорядником майна.
15.09.15р. від арбітражного керуючого Швець Д.І. надійшла заява - згода про призначення його розпорядником майна у справі № 904/7913/15 про банкрутство Приватного підприємства "ЧУМАКИ" (52000, Дніпропетровська область, с. Чумаки, вул. Шкільна, 10; ЄДРПОУ 00847736).
Судом заява прийнята до розгляду.
Відповідно до п. 4 ч. 1 ст. 114 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" у разі якщо від арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора), визначеного автоматизованою системою, не надійшла заява про згоду стати розпорядником майна в цій справі, то розпорядника майна призначає суд без застосування автоматизованої системи з числа осіб, внесених до Єдиного реєстру арбітражних керуючих (розпорядників майна, керуючих санацією, ліквідаторів) України.
Оскільки арбітражним керуючим Швець Д.І. були виконані вимоги ухвали суду від 03.09.15р., а саме: надано суду заяву про згоду на участь у справі, таким чином суд вирішив розпорядником майна призначити Швеця Дмитра Івановича (свідоцтво № 944 від 28.05.13р.; адреса для листування: 69124, м. Запоріжжя, а/с 7338).
Встановити розмір грошової винагороди розпоряднику майна Швець Д.І. у розмірі двох мінімальних заробітних плат за кожен місяць виконання ним повноважень за рахунок заявників Дніпропетровської об'єднаної Державної податкової інспекції Головного управління Державної фіскальної служби у Дніпропетровській області та Управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровському районі Дніпропетровської області.
Згідно ч. 10 ст. 16 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" з метою виявлення усіх кредиторів та осіб, які виявили бажання взяти участь у санації боржника, господарським судом Дніпропетровської області здійснюється офіційне оприлюднення оголошення про порушення справи № 904/7913/15 про банкрутство Приватного підприємства "ЧУМАКИ" (52000, Дніпропетровська область, с. Чумаки, вул. Шкільна, 10; ЄДРПОУ 00847736) на офіційному веб - сайті Вищого господарського суду України в мережі Інтернет.
Керуючись ст.ст. 1, 16, 17, 18, 19, 22, 114, 115 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", суд
Порушити провадження у справі про банкрутство Приватного підприємства "ЧУМАКИ" (52000, Дніпропетровська область, с. Чумаки, вул. Шкільна, 10; ЄДРПОУ 00847736).
Визнати грошові вимоги Дніпропетровської об'єднаної Державної податкової інспекції Головного управління Державної фіскальної служби у Дніпропетровській області в сумі 392 799,53 грн.
Грошові вимоги Дніпропетровської об'єднаної Державної податкової інспекції Головного управління Державної фіскальної служби у Дніпропетровській області у сумі 334 960,48 грн. - відхилити.
Визнати грошові вимоги Управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровському районі Дніпропетровської області в сумі 38 873,66 грн.
Грошові вимоги Управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровському районі Дніпропетровської області у сумі 46 476,40 грн. (не безспірні вимоги кредитора) - відхилити.
Ввести мораторій на задоволення вимог кредиторів.
Ввести процедуру розпорядження майном боржника строком на сто п'ятнадцять календарних днів.
Розпорядником майна призначити Швеця Дмитра Івановича (свідоцтво № 944 від 28.05.13р.; адреса для листування: 69124, м. Запоріжжя, а/с 7338).
Встановити розмір грошової винагороди розпоряднику майна Швець Д.І. у розмірі двох мінімальних заробітних плат за кожен місяць виконання ним повноважень за рахунок заявників Дніпропетровської об'єднаної Державної податкової інспекції Головного управління Державної фіскальної служби у Дніпропетровській області та Управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровському районі Дніпропетровської області. Сплата грошової винагороди розпоряднику майна здійснюється шляхом її авансування заявниками (кредиторами).
Згідно ч. 10 ст. 16 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" з метою виявлення усіх кредиторів та осіб, які виявили бажання взяти участь у санації боржника, господарським судом Дніпропетровської області здійснюється офіційне оприлюднення оголошення про порушення справи № 904/7913/15 про банкрутство Приватного підприємства "ЧУМАКИ" (52000, Дніпропетровська область, с. Чумаки, вул. Шкільна, 10; ЄДРПОУ 00847736) на офіційному веб - сайті Вищого господарського суду України в мережі Інтернет.
Вжити заходи щодо забезпечення вимог кредиторів шляхом заборони Приватного підприємства "ЧУМАКИ" (52000, Дніпропетровська область, с. Чумаки, вул. Шкільна, 10; ЄДРПОУ 00847736) та власникам майна (органу, уповноваженому управляти майном) Приватного підприємства "ЧУМАКИ" (52000, Дніпропетровська область, с. Чумаки, вул. Шкільна, 10; ЄДРПОУ 00847736) прийняти рішення щодо ліквідації, реорганізації боржника, а також відчужувати основні засоби та предмети застави Приватного підприємства "ЧУМАКИ" (52000, Дніпропетровська область, с. Чумаки, вул. Шкільна, 10; ЄДРПОУ 00847736).
Зобов'язати розпорядника майна: до 05.11.15р. надати господарському суду відомості про результати розгляду вимог кредиторів, письмовий звіт про надіслання всім кредиторам боржника повідомлення про результати розгляду грошових вимог та їх отримання кредиторами в порядку п. 5 ст. 23 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", скласти реєстр вимог кредиторів та подати на затвердження господарському суду реєстр вимог кредиторів до 05.11.15р.
Призначити попереднє засідання суду на 25.11.15 р. о 11:30.
Зобов'язати розпорядника майна в порядку п. 2 ст. 17 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" повідомити суди (загальні, господарські та адміністративні) які розглядають позовні вимоги конкурсних кредиторів про опублікування оголошення про порушення справи про банкрутство боржника.
Зобов'язати розпорядника майна повідомити всіх сторін в тому числі кредиторів які заявили свої кредиторськи вимоги до господарського суду про день та час призначення господарським судом попереднього засідання.
Зобов'язати арбітражного керуючого не рідше одного разу на місяць надавати господарському суду (комітету кредиторів) звіт про свою діяльність з моменту призначення господарським судом.
Зобов'язати розпорядника майна підготувати та надати в межах строку процедури розпорядження майном господарському суду аналіз фінансово - господарської діяльності, інвестиційне становище боржника та його становище на ринках разом з документами, що підтверджують відповідну інформацію.
Зобов'язати боржника надати розпоряднику майна необхідні документи на його вимоги для підготування аналізу фінансово - господарської діяльності, інвестиційне становища боржника та його становища на ринках.
Зобов'язати розпорядника майна провести в строк до 16.11.15р. інвентаризацію майна боржника та надати інвентаризаційні відомості господарському суду в 10-ти денний строк після закінчення інвентаризації.
Зобов'язати боржника надати розпоряднику майна всі необхідні документи та представити майно для проведення інвентаризації на вимогу розпорядника майна.
Згідно ст.. 78 Податкового кодексу України копію ухвали про порушення провадження у справі про банкрутство слід направити до органу державної податкової служби за місцезнаходження боржника для розгляду питання щодо проведення позапланової перевірки своєчасності, достовірності, повноти нарахування та сплати податків та зборів (обов'язкових платежів) та вжиття заходів, передбачених чинним законодавством. Матеріали за результатами перевірки направити суду для долучення до справи про банкрутство.
Ухвала суду набирає законної сили з моменту її винесення.
Копію ухвали надіслати: ініціюючому кредитору; боржнику; розпоряднику майна, ВДВС Дніпропетровського РУЮ; державному реєстратору Реєстраційної служби Дніпропетровського РУЮ; Дніпропетровському районному суду; Дніпропетровському окружному адміністративному суду.
Інформацію про дату та час розгляду справи можна отримати за електронною адресою суду: http://dp.arbitr.gov.ua/sud5005/spisok/csz
Суддя І.В. Владимиренко