Ухвала від 18.02.2011 по справі 2а/0270/764/11

ВІННИЦЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
УХВАЛА

про закінчення підготовчого провадження

та призначення справи до судового розгляду

18 лютого 2011 р. Справа № 2а/0270/764/11

Суддя Вінницького окружного адміністративного суду Дмитришена Руслана Миколаївна, розглянувши матеріали справи:

за позовом: Могилів-Подільського міжрайпрокурора в інтересах держави в особі управляння Пенсійного Фонду України у м.Могилів-Подільському

до: фізичної особи-підприємця ОСОБА_1

про: стягнення боргу по сплаті страхових внесків на загальнообов"язкове державне пенсійне страхування у розмірі 1 744,80грн.

ВСТАНОВИВ:

До Вінницького окружного адміністративного суду надійшов адміністративний позов Могилів-Подільського міжрайпрокурора в інтересах держави в особі управляння Пенсійного Фонду України у м.Могилів-Подільському до фізичної особи-підприємця ОСОБА_1 про стягнення боргу по сплаті страхових внесків на загальнообов"язкове державне пенсійне страхування у розмірі 1 744,80грн..

Ухвалою Вінницького окружного адміністративного суду від 18.02.11 року за вказаним позовом відкрито провадження у справі.

З метою забезпечення всебічного та об'єктивного розгляду і вирішення адміністративної справи протягом розумного строку, в порядку підготовки справи до судового розгляду суддею проведені всі необхідні передбачені ст. 110 КАС України підготовчі дії.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 110, 121, 165, 254 КАС України, -

УХВАЛИВ:

1. Закінчити підготовче провадження.

2. Призначити справу до судового розгляду на 02 березня 2011 р. о 14:00 в залі судового засідання №7 Вінницького окружного адміністративного суду, що знаходиться за адресою: м. Вінниця, вул. Островського,14.

3. Зобов'язати сторони та інших осіб, які беруть участь у справі, забезпечити явку в засідання представників сторін з визначеними ст.58 КАС України доказами про повноваження, та з документами, що посвідчують особу.

4. Витребувати у осіб, які беруть участь у справі, та зобов'язати їх надати суду наступні документи та матеріали:

Позивача: вимогу про сплату боргу або її корінець на суму, що зазначена в адміністративному позові, а саме 1 744,80грн., докази направлення цієї вимоги на адресу відповідача, та докази її вручення останній,

Відповідача: в разі наявності заперечень щодо позовних вимог, надати докази в їх спростування.

5. Копію даної ухвали надіслати особам, що беруть участь у справі.

6. У випадку невиконання особами, які беруть участь у справі, вимог даної ухвали -надати письмові пояснення з обґрунтуванням причин її невиконання.

Ухвала оскарженню не підлягає. Відповідно до ч. 6 ст. 254 КАС України ухвали суду , які не можуть бути оскаржені, набирають законної сили з моменту постановлення.

Суддя./підпис/. ОСОБА_2

Копія вірна.

Суддя:

Секретар:

Попередній документ
50791026
Наступний документ
50791028
Інформація про рішення:
№ рішення: 50791027
№ справи: 2а/0270/764/11
Дата рішення: 18.02.2011
Дата публікації: 25.09.2015
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Вінницький окружний адміністративний суд
Категорія справи: