Ухвала від 13.10.2011 по справі 2-а/1970/2904/11

ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
УХВАЛА

про повернення позовної заяви

Справа № 2-а/1970/2904/11

13 жовтня 2011 рокум. Тернопіль

Суддя Тернопільського окружного адміністративного суду Дерех Н.В., перевіривши виконання вимог ст.ст. 105, 106 КАС України за адміністративним позовом ОСОБА_1, ОСОБА_2 до Дичківської сільської ради Тернопільського району про скасування рішення,

ВСТАНОВИВ:

На адресу ОСОБА_3 окружного адміністративного суду поступив адміністративний позов ОСОБА_1, ОСОБА_2 до Дичківської сільської ради Тернопільського району про скасування рішення сесії Дичківської сільської ради від 19.07.2011 року №71 «Про розгляд заяви гр. ОСОБА_2, ОСОБА_1І «Про внесення змін до рішення 26 сесії Дичківської сільської ради від 26.11.2009 року №305».

Дослідивши матеріачи позовної заяви вважаю, що дана позовна заява не підсудна ОСОБА_3 окружному адміністративному суду з наступних підстав:

При зверненні до суду позивач керується нормами Кодексу адміністративного судочинства України.

На підставі ч.З ст. 140 Конституції України місцеве самоврядування здійснюється територіальною громадою через органи місцевого самоврядування: сільські, селищні, міські ради та їх виконавчі органи.

У відповідності до п.1 ст. 18 КАС України адміністративні справи, у яких однією із сторін є орган чи посадова особа місцевого самоврядування підсудні місцевим загальним судам як адміністративним судам.

Як вбачається з матеріалів справи відповідачем у позовній заяві вказана Дичківська сільська рада Тернопільського району Тернопільської області.

Відповідно до п.6 ч.З ст.108 КАС України, позовна заява ОСОБА_1. ОСОБА_2 до Дичківської сільської ради Тернопільського району про скасування рішення сесії Дичківської сільської ради від 19.07.2011 року №71 «Про розгляд заяви гр. ОСОБА_2, ОСОБА_1І «Про внесення змін до рішення 26 сесії Дичківської сільської ради від 26.11.2009 року №305» повертається, як така, що не підсудна ОСОБА_3 окружному адміністративному суду.

Виходячи з вищенаведеного та керуючись п.6 ч.З ст.108, КАС України, суд,-

УХВАЛИВ:

Позовну заяву ОСОБА_1, ОСОБА_2 до Дичківської сільської ради Тернопільського району про скасування рішення сесії Дичківської сільської ради від 19.07.2011 року №71 «Про розгляд заяви гр. ОСОБА_2, ОСОБА_1І «Про внесення змін до рішення 26 сесії Дичківської сільської ради від 26.11.2009 року №305» повернути позивачу разом із усіма доданими до неї матеріалами.

Роз'язнити позивачу, що з даним позовом він може звернутися до Тернопільського міськрайонного суду, як адміністративного суду.

Копію ухвали надіслати ОСОБА_1, ОСОБА_2.

Ухвала набирає законної сили після закінчення строків подання апеляційної скарги, якщо вона не була подана у встановлений строк. У разі подання апеляційної скарги ухвала якщо її не скасовано, набирає законної сили після закінчення апеляційного розгляду справи.

Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до Львівського апеляційного ергативного суду через ОСОБА_3 окружний адміністративний суд шляхом ь 5-огнний строк з дня отримання копії ухвали апеляційної скарги, з подачею її копій ;о~.о оо кількості осіб, які беруть участь у справі.

Головуючий суддя Дерех Н.В.

копія вірна

Суддя Дерех Н.В.

Попередній документ
50629661
Наступний документ
50629666
Інформація про рішення:
№ рішення: 50629665
№ справи: 2-а/1970/2904/11
Дата рішення: 13.10.2011
Дата публікації: 24.09.2015
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Тернопільський окружний адміністративний суд
Категорія справи: Адміністративні справи (до 01.01.2019); Справи зі спорів з приводу забезпечення сталого розвитку населених пунктів та землекористування, зокрема зі спорів у сфері:; землеустрою; державної експертизи землевпорядної документації; регулювання земельних відносин, у тому числі: