ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД міста КИЄВА 01030, м.Київ, вул.Б.Хмельницького,44-В, тел. (044) 284-18-98, E-mail: inbox@ki.arbitr.gov.ua
14.09.2015Справа № 910/14043/15
За позовомТовариства з обмеженою відповідальністю «Комплекс Агромарс»
до 1) Приватного акціонерного товариства «Українська пожежна страхова компанія», 2) Товариства з обмеженою відповідальністю «ІнтерПром»
третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору, на стороні відповідачів ОСОБА_1
простягннення 48538,20 грн
Суддя Смирнова Ю.М.
Представники сторін: не викликалися
Товариство з обмеженою відповідальністю «Комплекс Агромарс» звернулось до Господарського суду міста Києва з позовом про стягнення з Приватного акціонерного товариства «Українська пожежна страхова компанія» та Товариства з обмеженою відповідальністю «ІнтерПром» 48538,20 грн.
Ухвалами Господарського суду міста Києва від 15.07.2015 у справі №910/14043/15 призначено судову експертизу, проведення якої доручено Київському науково-дослідному інституту судових експертиз, та зупинено провадження до закінчення проведення судової експертизи.
До Господарського суду міста Києва надійшло клопотання судового експерта про надання матеріалів, необхідних для проведення експертизи.
Ухвалою Господарського суду міста Києва від 14.09.2015 провадження у справі №910/14043/15 було поновлено та зобов'язано сторін надати документи, необхідні для проведення експертизи.
З огляду на те, що судом вирішено клопотання судового експерта про надання документів, провадження у справі підлягає зупиненню.
Керуючись ст.ст. 79, 86 Господарського процесуального кодексу України, суд -
Провадження у справі №910/14043/15 зупинити до закінчення проведення судової експертизи.
Суддя Ю.М. Смирнова