Справа № 591/5172/14-п Провадження № 3/591/1185/14
29 липня 2014 року Суддя Зарічного районного суду м. Суми Шершак М.І., розглянувши матеріали, які надійшли з Зарічного РВ у м. Суми Державної міграційної служби України в Сумській області про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, гр. України, учень Сумського хіміко-технологічного ЦП-Т освіти, проживає в ІНФОРМАЦІЯ_2,
за ст. 197 КУпАП, -
З протоколу про адміністративне правопорушення вбачається, що 12.07.2014 р. при перевірці було встановлено, що ОСОБА_1 проживає за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_3, з 03.11.2012 р. без паспорта громадянина України, не отримав паспорт після досягнення 16 р. віку в установлений термін 1 місяць, чим порушив вимоги п. 1.18 „Положення про паспорт громадянина України”, затвердженої Постановою ВРУ № 2503 від 26.06.1992 року та скоїв правопорушення, передбачене ст. 197 КУпАП.
ОСОБА_1 до суду не з'явився, про час та місце розгляду справи повідомлений належним чином.
Вина ОСОБА_1 підтверджується матеріалами справи дослідженими в суді.
Враховуючи характер вчиненого правопорушення, особу винного, вважаю за необхідне закрити провадження у справі, звільнивши його від адміністративної відповідальності і обмежитись усним зауваженням.
Керуючись ст.ст. 22, 284 КпАП України, -
Закрити провадження у справі відносно ОСОБА_1 за ст. 197 КпАП України в зв'язку з малозначністю вчиненого правопорушення, звільнивши його від адміністративної відповідальності і обмежитись усним зауваженням.
Постанова суду може бути оскаржена до Апеляційного суду Сумської області через Зарічний районний суд м. Суми протягом десяти днів з дня винесення постанови в порядку, передбаченому ст. 294 КУпАП.
Суддя М.І. Шершак