Справа № 591/11371/13-п Провадження № 3/591/2432/13
26 грудня 2013 року м. Суми
Суддя Зарічного районного суду м. Суми Міліціанов Р.В. розглянувши матеріали, які надійшли від Державної фінансової інспекції в Сумській області про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, ідент. код НОМЕР_1, проживаючого: ІНФОРМАЦІЯ_2, працює директором Сумського медичного коледжу КЗ Сумської обласної ради
за ст. ст. 164-12 ч.1 КУпАП,-
Під час проведення ревізії фінансово-господарської діяльності Сумського медичного коледжу КЗ Сумської обласної ради було виявлено,що відповідно до п.п.п. 2.3. 2.6. 2.7. контракту Сумської обласної ради, директор Сумського медичного коледжу-комунального закладу Сумської обласної ради здійснює поточне керівництво закладом, організовує його господарську та іншу діяльність, забезпечує виконання завдань, передбачених чинним законодавством, фінансова діяльність закладу, складання кошторису і представляти його на розгляд та затвердження до вищого органу управління, забезпечує його виконання та ефективне використання бюджетних коштів та комунального майна. Всупереч вказаних вимог директором Сумського медичного коледжу-комунального закладу Сумської обласної ради ОСОБА_2 допущено порушення, а саме включення недостовірних даних до бюджетних запитів, що призвело до затвердження необґрунтованих бюджетних призначень або необґрунтованих бюджетних асигнувань на 2010-2012 роки та станом на 20.12.2013 р. в частині встановлення доплати 10 % за використання деззасобів слюсарям-сантехнікам без підтверджуючих документів, а саме переліку робочих місць, робіт і посад працівникам яких за роботу в шкідливих і важких умовах праці надаються щорічні додаткові відпустки та доплати, який є невід'ємною частиною до колективного договору та за відсутністю посадових інструкцій, в яких було б зазначено, що їхня робота пов'язана з використанням деззасобів та відповідно до цього кошти на встановлену доплату закладу профінансовано та виплачено в повному обсязі, що виявилося у завищенні касових та фактичних видатків за KTKBK 070601 «Виші заклади освіти І-ІІ рівня акредитації» на суму 13292,44 грн., в тому числі, за KEKB 1172 (2282) «Окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесених до заходів розвитку» «Оплата прані працівників бюджетних установ» в грудні 2010 року 128,28 грн., в 2011 році 3161,76 грн., в 2012 році 3681,90 грн. та в січні-вересні 2013 року 2780,36 грн., «Нарахування на оплату праці» в грудні 2010 року 46.57 грн., за 2011 рік 1147,79 грн., за 2012 рік 1336,45 грн. та за січень-вересень 2013 року 1009,33 гривень. На момент вчинення зазначеного порушення та станом на момент завершення ревізії порушення не усунуто.
ОСОБА_1 до суду для дачі пояснень не з'явився, повідомлений належним чином, однак його вина підтверджується зібраними матеріалами справи, що досліджені у суді.
Враховуючи характер вчиненого правопорушення та особу винного, вважаю за необхідне застосувати до нього покарання у вигляді штрафу.
Відповідно до ст. 40-1 КУпАП з правопорушника необхідно стягнути судовий збір у сумі 34 грн. 41 коп.
Керуючись ст. 4 ЗУ «Про судовий збір», ст..40-1, ч. 1 ст. 164-12, ст. 283,284 КУпАП, -
Притягти до адміністративної відповідальності та накласти на ОСОБА_1 штраф 510 грн. на користь держави.
Стягнути з ОСОБА_1 на користь держави судовий збір у сумі 34,41 грн.
Постанова може бути оскаржена протягом 10-денного строку до апеляційного суду Сумської області через Зарічний районний суд м. Суми .
Суддя Р.В.Міліціанов