Справа № 0513/1821/2012
Справа № 2/226/1/2013
09 січня 2013 року м. Димитров
Димитровський міський суд Донецької області у складі:
головуючого -судді Петуніна І.В.
при секретарі -Альберті О.В.
за участю позивача ОСОБА_1
представника позивача ОСОБА_2
відповідача ОСОБА_3
представника відповідача ОСОБА_4
розглянувши у відкритому судовому засіданні у м.Димитров Донецької області справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_3 про поділ спільного сумісного майна подружжя,
Зважаючи на складність у викладенні повного рішення суду, пов'язаного з потребою в обґрунтуванні доводів сторін, на що може бути витрачений значний час, суд вважає за необхідне проголосити його вступну та резолютивну частини.
Керуючись ч.3 ст.209 ЦПК України, суд
Позовні вимоги ОСОБА_1 до ОСОБА_3 про поділ спільного сумісного майна подружжя, задовольнити частково.
Визнати право приватної власності за ОСОБА_1 на: кухонні меблі, стіл обідній та стільці (2 од.,) вартістю 3315 грн., ліжко 2-спальне з металевою основою та ортопедичним матрацом вартістю 2184 грн., всього на суму 5499 грн.
Визнати право приватної власності за ОСОБА_3 на: електропіч «Gorenje E277W»вартістю 1770 грн., витяжку «CATA-V-500 White»вартістю 676 грн., телевізор стаціонарний кольорового зображення «BBK-LD2006K»вартістю 1875 грн., бак водонагрівальний «Gorenje GBFU80N»вартістю 900 грн., ванну акрилову «KOLO»вартістю 724,50 грн., всього на суму 5945,50 грн.
Стягнути з ОСОБА_3 на користь ОСОБА_1 різницю між вартістю поділеного майна у розмірі 223,25 грн.
У задоволенні інших позовних вимог відмовити.
Стягнути з ОСОБА_3 на користь ОСОБА_1 судовий збір у розмірі 54,99 грн. та витрати на проведення судової товарознавчої експертизи у розмірі 735,60 грн.
Стягнути з ОСОБА_1 на користь держави судовий збір у розмірі 501,73 грн.
Рішення суду вступає в законну силу після закінчення терміну подачі апеляційної скарги, яка подається до Апеляційного суду Донецької області через Димитровський міський суд Донецької області протягом десяти днів з дня його проголошення. Особи, які брали участь у справі, але не були присутні у судовому засіданні під час проголошення судового рішення, можуть подати апеляційну скаргу протягом десяти днів з дня отримання копії цього рішення.
З повним текстом рішення сторони можуть ознайомитися 15 січня 2013р.
Суддя