Постанова від 28.11.2011 по справі 3-2684/11

28.11.2011

Справа № 3-2684/11

ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

28 листопада 2011 року

Суддя Дніпропетровського районного суду Дніпропетровської області Шабанов А.М., розглянувши матеріали, що надійшли із Дніпропетровського РВ ГУ МВС у Дніпропетровської області про притягнення до адміністративної відповідальності:

ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця ІНФОРМАЦІЯ_2, громадянина України, проживаючого ІНФОРМАЦІЯ_3, студента НметАУ,

за ст. 173 Кодексу України про адміністративні правопорушення,

ВСТАНОВИВ:

08 жовтня 2011 року о 23 год. 00 хв. ОСОБА_1 спільно з ОСОБА_2 знаходячись у громадському місці -біля будинку № 220 по вул. Жовтневій у м. Підгородне Дніпропетровського району Дніпропетровської області, вчинили бійку з ОСОБА_3, тобто скоїв дрібне хуліганство, чим скоїв правопорушення, передбачене ст.173 КУпАП.

ОСОБА_1 про час та місце розгляду справи про адміністративне правопорушення повідомлявся належним чином, але до суду не з'явився, а тому на підставі ч.1 ст. 268 КУпАП вважаю можливий розгляд справи у його відсутність за наявними матеріалами.

Провина ОСОБА_1 у вчинені зазначеного правопорушення підтверджується: протоколом про адміністративне правопорушення ДН №497317 від 11 жовтня 2011 року; постановою про відмову у порушенні кримінальної справи від 11 листопада 2011 року.

Враховуючи характер та обставини вчиненого правопорушення, особу правопорушника, який раніше не притягався до адміністративної відповідальності, вважаю необхідним піддати ОСОБА_1 мірі адміністративного стягнення у вигляді штрафу.

Керуючись ст.ст.23, 173, 268, 276, 277, 283-285 КУпАП, -

ПОСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні правопорушення, передбаченого ст.173 КУпАП і піддати адміністративному стягненню у вигляді штрафу у розмірі 51 грн.

З урахуванням частини другої статті 308 КУпАП у разі несплати ОСОБА_1 штрафу у строк, установлений частиною першою статті 307 КУпАП, та примусового виконання цієї постанови органами державної виконавчої служби стягнути з правопорушника подвійний розмір штрафу в розмірі 102 грн.

Копію постанови направити для відома ОСОБА_1, начальнику Дніпропетровського РВ ГУМВС України у Дніпропетровській області, а у разі несплати штрафу для виконання - відділу ДВС Дніпропетровського РУЮ Дніпропетровської області.

Постанова судді у справі про адміністративне правопорушення може бути оскаржена особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, її законним представником, захисником, потерпілим, його представником або на неї може бути внесено протест прокурора протягом десяти днів з дня винесення постанови. Апеляційна скарга, протест прокурора подаються до апеляційного суду через місцевий суд.

Суддя А.М. Шабанов

Попередній документ
50221236
Наступний документ
50221238
Інформація про рішення:
№ рішення: 50221237
№ справи: 3-2684/11
Дата рішення: 28.11.2011
Дата публікації: 17.09.2015
Форма документу: Постанова
Форма судочинства: Адмінправопорушення
Суд: Дніпровський районний суд Дніпропетровської області
Категорія справи: Справи про адмінправопорушення (до 01.01.2019); Дрібне хуліганство
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Розглянуто (20.09.2011)
Дата надходження: 01.09.2011
Предмет позову: господарська діяльність без дозвільного документа від органів МНС