про відкриття провадження в адміністративній справі
29.06.2011р. №2а- 7981/11/2070
Суддя Харківського окружного адміністративного суду Супрун Ю.О., розглянувши позовну заяву Товариства з обмеженою відповідальністю "Костарика-10" до Державної податкової інспекції у Комінтернівському районі м. Харкова про скасування рішення та визнання неправомірними дій,-
Товариство з обмеженою відповідальністю "Костарика-10" звернулося з адміністративним позовом до Державної податкової інспекції у Комінтернівському районі м. Харкова, в якому просить суд:
- скасувати рішення Державної податкової інспекції у Комінтернівському районі м. Харкова у формі наказу № 523 від 17.05.2011 року про проведення документальної позапланової невиїзної перевірки Товариства з обмеженою відповідальністю "Костарика-10";
- визнати неправомірними дії Державної податкової інспекції у Комінтернівському районі м. Харкова з проведення документальної позапланової невиїзної перевірки суб'єкта господарювання Товариства з обмеженою відповідальністю "Костарика-10" з питань формування податкового кредиту та податкових зобов'язань по податку на додану вартість з 01.02.2011 року по 28.02.2011 року, за результатами якої був складений Акт перевірки від 17.05.2011 року № 662/18-011 "Про проведення документальної позапланової невиїзної перевірки суб'єкта господарювання Товариства з обмеженою відповідальністю "Костарика-10" з питань формування податкового кредиту та податкових зобов'язань по податку на додану вартість з 01.02.2011 року по 28.02.2011 року.
Подана позовна заява відповідає вимогам ст.ст.105, 106 Кодексу адміністративного судочинства України, підлягає розгляду в порядку адміністративного судочинства, підстав для її повернення або відмови у відкритті провадження не вбачається.
Керуючись ст. ст.107, 110, 160, 165 Кодексу адміністративного судочинства України, -
Відкрити провадження в адміністративній справі за адміністративним позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Костарика-10" до Державної податкової інспекції у Комінтернівському районі м. Харкова про скасування рішення та визнання неправомірними дій.
Зобов'язати відповідача не пізніше ніж за три робочі дні до судового засідання надати до суду письмові заперечення проти позову та всі наявні докази на їх підтвердження (всі матеріали, що були або мали бути взяті до уваги при прийнятті рішення, вчиненні дії, допущенні бездіяльності, з приводу яких подано позов; в оригіналах та копіях, засвідчених печаткою та підписом уповноваженої особи).
Адміністративна справа розглядатиметься суддею одноособово.
Копії даної ухвали направити особам, які беруть участь у справі.
Роз'яснити особам, які беруть участь у справі, що вони мають права і обов'язки, визначені ст.ст. 49, 51 Кодексу адміністративного судочинства України.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя (підпис) Ю.О.Супрун
З оригіналом згідно. Оригінал знаходиться в матеріалах справи.
Суддя Ю.О.Супрун
ОСОБА_1Ахвердян