Справа № 2а- 7026/11/2070
Україна
про відкриття провадження в адміністративній справі
10 червня 2011 р. м. Харків
Суддя Харківського окружного адміністративного суду Архіпова С.В., розглянувши адміністративний позов Yevgeniy Palomino Tkachenko до Головного управління юстиції у Харківській області, Орджонікідзевського відділу державної виконавчої служби ОСОБА_1 міського управління юстиції про визнання протиправною бездіяльність ,-
До ОСОБА_1 окружного адміністративного суду звернувся позивач, Yevgeniy Palomino Tkachenko з адміністративним позовом до Головного управління юстиції у Харківській області, Орджонікідзевського відділу державної виконавчої служби ОСОБА_1 міського управління юстиції та просить суд визнати протиправною бездіяльність відповідачів щодо виконання рішення суду, зобов'язати відповідачів продовжувати виконувати рішення суду.
Суд вважає, що позовна заява відповідає вимогам ст. ст. 105, 106 КАС України, має розглядатися в порядку адміністративного судочинства, підсудна ОСОБА_1 окружному адміністративному суду, перешкоди для відкриття провадження в цій адміністративній справі відсутні.
На підставі вищевикладеного та керуючись ст., ст. 17,106, 107 КАС України, суд , -
Відкрити провадження в адміністративній справі за позовом Yevgeniy Palomino Tkachenko до Головного управління юстиції у Харківській області, Орджонікідзевського відділу державної виконавчої служби ОСОБА_1 міського управління юстиції про визнання протиправною бездіяльності .
Надіслати відповівдачу копію позовної заяви з додатком та запропонувати йому в строк до 16.06.2011 р. надати до суду письмові заперечення проти позову з посиланням на докази, якими вони обгрунтовуються.
Повідомити учасників процесу, що справа буде розглядатися одноособово під головуванням судді Архіпової С.В.
Викликати в судове засідання осіб, які беруть участь у справі.
Повідомити осіб, які беруть участь у справі, що судове засідання відбудеться в приміщенні ОСОБА_1 окружного адміністративного суду за адресою: м. Харків , вул. Мар'їнська, 18-б-3, каб. 22.
Копію ухвали направити особам, які беруть участь у справі.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя підпис. ОСОБА_2
З оригіналом згідно. Оригінал зберігається в справі суду. Суддя. ОСОБА_2