Справа № 1570/1224/2012
м.Одеса
16 лютого 2012 року
Суддя Одеського окружного адміністративного суду Вовченко О.А. розглянувши матеріали адміністративного позову ОСОБА_1 до Овідіопольського РВ ГУМВС України в Одеській області, третя особа без самостійних вимог ГУМВС України в Одеській області про стягнення заборгованості з грошового утримання в розмірі 32736,25 грн. та зобов'язання відобразити місячне грошове утримання за період з 15.09.2010 року по 19.06.2011 року в грошовому атестаті в розмірі 3585,95 грн., -
До Одеського окружного адміністративного суду надійшла позовна заява ОСОБА_1 до Овідіопольського РВ ГУМВС України в Одеській області, третя особа без самостійних вимог ГУМВС України в Одеській області про стягнення заборгованості з грошового утримання в розмірі 32736,25 грн. та зобов'язання відобразити місячне грошове утримання за період з 15.09.2010 року по 19.06.2011 року в грошовому атестаті в розмірі 3585,95 грн.
Справа підлягає розгляду у порядку адміністративного судочинства.
Позов подано і оформлено відповідно до вимог статті 106 КАС України, у межах строку, встановленою ст. 99 КАС України.
Передбачені ст.109 КАС України підстави для відмови у відкритті провадження по справі не встановлені.
Відповідно до ч.1 ст. 111 КАС України, з метою з'ясування можливості врегулювання спору до судового розгляду справи або забезпечення всебічного та об'єктивного вирішення справи протягом розумного строку проводиться попереднє судове засідання.
На підставі викладеного, з метою з'ясування можливості врегулювання спору до судового розгляду справи та забезпечення всебічного та об'єктивного вирішення справи протягом розумного строку, керуючись ст.ст. 5, 6, 71, 106, 107, 110,111, 160, 165 КАС України, суддя, -
Відкрити провадження у справі за позовом ОСОБА_1 до Овідіопольського РВ ГУМВС України в Одеській області, третя особа без самостійних вимог ГУМВС України в Одеській області про стягнення заборгованості з грошового утримання в розмірі 32736,25 грн. та зобов'язання відобразити місячне грошове утримання за період з 15.09.2010 року по 19.06.2011 року в грошовому атестаті в розмірі 3585,95 грн..
Повідомити, що з метою з'ясування можливості врегулювання спору до судового розгляду справи та забезпечення всебічного та об'єктивного вирішення справи протягом розумного строку 27 лютого 2012 року о 09 год. 30 хвилин відбудеться попереднє судове засідання по справі.
Розпочати підготовку справи до судового розгляду.
В ході підготовки справи до судового розгляду:
- відповідача додатково зобов'язати подати у строк до 27 лютого 2012 рокудо Одеського окружного адміністративного суду письмові заперечення проти позову, які у нього є та докази в обґрунтування своєї позиції.
Попередній судовий розгляд справи відбудеться в приміщенні Одеського окружного адміністративного суду за адресою м. Одеса вул. Фонтанська дорога, 14, в залі судових засідань №14.
Справа розглядатиметься одноособово суддею Вовченко О.А.
Ухвала оскарженню не підлягає.дпис/ :
Суддя О.А. Вовченко