Ухвала від 09.09.2015 по справі 751/8432/15-ц

Справа №751/8432/15-ц

Провадження №2-о/751/121/15

УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

09 вересня 2015 року м.Чернігів

Новозаводський районний суд міста Чернігова

у складі: головуючого-судді Косач І. А.

при секретарі Летяга М. О.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Чернігові питання про виправлення описки в ухвалі суду від 28.08.2015 року по справі за заявою ОСОБА_1 про встановлення факту родинних відносин, -

Встановив:

В провадженні Новозаводського районного суду м. Чернігова знаходиться справа за заявою ОСОБА_1 про встановлення факту родинних відносин.

Ухвалою судді від 28.08.2015р. зазначену заяву було залишено без руху для усунення наявних недоліків, а заявнику - надано строк для виправлення зазначених недоліків терміном п'ять днів з дня отримання копії ухвали.

При написанні ухвали було зроблено описку - невірно вказано прізвище, ім'я та по батькові заявника, а саме: замість вірного «Кошарний Сергій Вікторович» - зазначено неправильно «Коваленко Дмитро Васильович».

Сторони по справі в судове засідання не з'явились. Згідно з ч. 4 ст. 219 ЦПК України, їх неявка не перешкоджає розглядові питання про внесення виправлень.

Відповідно до ч. 2 ст. 197 ЦПК України, фіксування судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснювалось.

Дослідивши матеріали справи, суд вважає за необхідне виправити описку в ухвалі суду від 28.08.15. по справі № 751/8432/15-ц, провадження № 2-о/751/121/15, з наступних підстав.

Судом встановлено, що 28.08.15. по справі за заявою ОСОБА_1 про встановлення факту родинних відносин була винесена ухвала про залишення заяви без руху, при написанні якої було зроблено описку - невірно вказано прізвище, ім'я та по батькові заявника, а саме: замість вірного «Кошарний Сергій Вікторович» - зазначено неправильно «Коваленко Дмитро Васильович»

Відповідно до змісту ст. 219 ЦПК України, суд може з власної ініціативи або за заявою осіб, які беруть участь у справі, виправити допущені у судовому рішенні описки чи арифметичні помилки.

На підставі викладеного, суд вважає за необхідне виправити описку в ухвалі суду від 28.08.2015 року по справі за заявою ОСОБА_1 про встановлення факту родинних відносин, а саме: зазначити прізвище, ім'я та по батькові заявника замість невірного «Коваленко Дмитро Васильович» - вірне «Кошарний Сергій Вікторович».

На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 293, 369 ЦПК України, суд -

Ухвалив:

Виправити описку в ухвалі суду від 28.08.2015 року по справі № 751/8432/15-ц, провадження № 2-о/751/121/15 за заявою ОСОБА_1 про встановлення факту родинних відносин, а саме: зазначити прізвище, ім'я та по батькові заявника замість невірного «Коваленко Дмитро Васильович» - вірне «Кошарний Сергій Вікторович».

Ухвала може бути оскаржена до апеляційного суду Чернігівської області через Новозаводський районний суд м. Чернігова протягом п'яти днів з дня її проголошення. У разі, якщо ухвалу було постановлено без участі особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.

Суддя І. А. Косач

Попередній документ
49953307
Наступний документ
49953309
Інформація про рішення:
№ рішення: 49953308
№ справи: 751/8432/15-ц
Дата рішення: 09.09.2015
Дата публікації: 15.09.2015
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Новозаводський районний суд м. Чернігова
Категорія справи: Цивільні справи (до 01.01.2019); Окреме провадження; Справи про встановлення фактів, що мають юридичне значення