Провадження № 11-сс/792/233/15
Справа № 686/16685/15-к Головуючий в 1-й інстанції ОСОБА_1
Категорія:ухвала Доповідач ОСОБА_2
26 серпня 2015 року Колегія суддів судової палати з розгляду кримінальних справ апеляційного суду Хмельницької області у складі:
головуючого - судді ОСОБА_2 ,
суддів ОСОБА_3 , ОСОБА_4 ,
з участю секретаря ОСОБА_5 ,
прокурора ОСОБА_6 ,
апелянта ОСОБА_7 ,
захисника ОСОБА_8 , ОСОБА_9 ,
слідчого ОСОБА_10 ,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Хмельницькому матеріали клопотання про арешт майна за апеляційною скаргою ОСОБА_7 на ухвалу слідчого судді Хмельницького міськрайонного суду від 21 серпня 2015 року, -
Складання ухвали по даній справі потребує значного часу. В зв'язку з цим колегія суддів судової палати з розгляду кримінальних справах вважає необхідним обмежитись складанням і оголошенням в даному судовому засіданні лише резолютивної її частини.
Керуючись ч.2 ст.376 КПК України, колегія суддів, -
Апеляційну скаргу ОСОБА_7 задоволити.
Ухвалу слідчого судді Хмельницького міськрайонного суду від 21 серпня 2015 року якою накладено арешт на майно ФОП ОСОБА_7 (РНОКПП НОМЕР_1 ) скасувати і постановити нову ухвалу, якою в клопотанні старшого слідчого з ОВС слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС у Хмельницькій області ОСОБА_10 у накладені арешту на майно ФОП ОСОБА_7 (РНОКПП НОМЕР_1 ), а саме: бензин марки А-95, у загальній кількості 2609 л. - відмовити.
Ухвала набирає законної сили негайно після її винесення, є остаточною й оскарженню в касаційному порядку не підлягає.
Повний текст ухвали оголосити о 17 годині 1 вересня 2015 року.
Головуючий
Судді