1
про прийняття справи до провадження
15 липня 2009 року
м. Полтава
Справа № 2-а- 9489 /09
Суддя Полтавського окружного адміністративного суду І. С. Шевяков, розглянувши адміністративну справу за позовом ОСОБА_1 до Управління Пенсійного фонду України в м. Миргороді Полтавської області про нарахування допомоги дитини війни,-
17 жовтня 2008 року ОСОБА_1 зверну ла ся до Полтавського окружного адміністративного суду з адміністративним позовом до Управління Пенсійного фонду України в м. Миргороді Полтавської області про нарахування допомоги дитини війни.
Ухвалою Полтавського окружного адміністративного суду від 20 жовтня 2008 року відкрито провадження у даній справі суддею Удовіченком С.О.
Розпорядженням виконуючого обов'язки голови Полтавського окружного адміністративного суду Удовіченка С.О. від 15 .07.2009 року у зв'язку з призначенням суддів відповідно до Указу Президента України № 465/2009, керуючись п. 1 частини першої статті 24 Закону України «Про судоустрій України», справу № 2а- 9489 /09 передано до провадження судді І.С. Шевякова.
Зважаючи на вищевикладене, справа підлягає прийняттю до провадження судді І.С. Шевякова.
Керуючись статтею 121 Кодексу адміністративного судочинства України, суддя,-
Прийняти адміністративну справу за позовом ОСОБА_1 до Управління Пенсійного фонду України в м. Миргороді Полтавської області про нарахування допомоги дитини війни.
Призначити справу до судового розгляду у відкритому судовому засіданні на 9 жовтня 2009 року, о 14 год. 30 хв. в приміщенні Полтавського окружного адміністративного суду (за адресою: м. Полтава, вул. С.Кондратенка, 6).
Викликати в судове засідання осіб, які беруть участь у справі.
Справа буде розглядатися суддею одноособово.
Копію ухвали направити особам, які беруть участь у справі.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя І.С. Шевяков