Справа № 2а/1570/2094/2011
15 березня 2011 року м.Одеса
Суддя Одеського окружного адміністративного суду Юхтенко Л.Р., вивчивши адміністративний позов Державної податкової інспекції у Овідіопольському районі Одеської області до фізичної особи-підприємця ОСОБА_1 про припинення підприємницької діяльності., -
До суду надійшов адміністративний позов Державної податкової інспекції у Овідіопольському районі Одеської області до фізичної особи-підприємця ОСОБА_1 про припинення підприємницької діяльності.
Відповідно до п. 3 ч. 1, ч. 2 ст. 183-2 КАС України скорочене провадження застосовується в адміністративних справах щодо припинення за зверненням суб'єкта владних повноважень юридичних осіб чи фізичних осіб -підприємців у випадках, передбачених законом, якщо такі вимоги не стосуються прав, свобод, інтересів та обов'язків третіх осіб.
Справа підсудна ОСОБА_2 окружному адміністративному суду. Позов подано і оформлено відповідно до вимог статті 106 КАС України.
Передбачені ст. 100, 108, 109 КАС України підстави для повернення позовної заяви, залишення її без розгляду або відмови у відкритті провадження в адміністративній справі по справі не встановлені.
Позов поданий у строки передбачені ст. 99 КАС України, враховуючи, що розпорядження начальника ДПІ у Овідіопольському районі Одеської області щодо зняття з обліку платників податків за рішенням суду від 05.11.2010року.
На підставі викладеного, керуючись статей 5, 6, 71, 106, 107, 183-2 КАС України, суддя, -
Відкрити скорочене провадження по справі за адміністративним позовом Державної податкової інспекції у Овідіопольському районі Одеської області до фізичної особи-підприємця ОСОБА_1 про припинення підприємницької діяльності.
Копії ухвали невідкладно надіслати сторонам.
Відповідачу запропонувати надати на адресу суду (65062, м. Одеса, вул. Фонтанська дорога, 14) заперечення проти позову та докази, які у нього є або заяву про визнання позову у десятиденний строк з дня одержання даної ухвали безпосередньо до канцелярії суду або шляхом надіслання поштою. У разі не надання вище зазначених документів справу буде розглянуто відповідно до ч. 6 ст. 71 КАС України на основі наявних доказів у строки, встановлені ч. 5 ст. 183-2 КАС України.
Справа розглядатиметься суддею Юхтенко Л.Р. в порядку скороченого провадження одноособово, без проведення судового засідання та виклику осіб, які беруть участь у справі.
Одночасно роз'яснити сторонам, що у разі недостатності повідомлених позивачем обставин або якщо за результатами розгляду поданого відповідачем заперечення суд прийде до висновку про неможливість ухвалення законного і обґрунтованого судового рішення без проведення судового засідання та виклику осіб, які беруть участь у справі, суд розглядатиме справу за загальними правилами цього Кодексу шляхом призначення судового засідання з викликом осіб, які беруть участь у справі, про що постановляється ухвала.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя: підпис
З оригіналом згідно:
Суддя Л.Р.Юхтенко