Ухвала від 08.04.2014 по справі 815/7969/13-а

Справа № 815/7969/13-а

УХВАЛА

08 квітня 2014 року Одеський окружний адміністративний суд колегією у складі:

головуючого судді Левчук О.А.,

суддів Потоцької Н.В.,

ОСОБА_1

за участю секретаря Мороз А. П.

розглянувши у відкритому судовому засіданні у місті ОСОБА_1 клопотання представника позивача про об'єднання в одне провадження справ № 815/7969/13-а та № 815/986/14, -

ВСТАНОВИВ:

В провадженні Одеського окружного адміністративного суду знаходиться справа за адміністративним позовом ОСОБА_2 Айдин огли до Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Бази ресурсного забезпечення та аварійно-рятувальних робіт Державної служби України з надзвичайних ситуацій, третя особа - ОСОБА_3, про визнання протиправною бездіяльність щодо не призначення ОСОБА_2 Айдин огли на посаду начальника бази ресурсного забезпечення та аварійно-рятувальних робіт Державної служби України з надзвичайних ситуацій в с. Жеребкове Ананьївського району Одеської області, скасування наказу № 4 від 09 січня 2014 року, зобов'язання призначити ОСОБА_2 Айдин огли на посаду начальника бази ресурсного забезпечення та аварійно-рятувальних робіт Державної служби України з надзвичайних ситуацій в с. Жеребкове Ананьївського району Одеської області, стягнення виплати та надбавки постійного характеру, повного грошового забезпечення,, а також за поїздки до апарату ДСНС України в м. Київ та за поїздку до Центральної лікарсько-експертної комісії ДСНС України для проходження медичного огляду.

Представником позивача в судовому засіданні заявлено клопотання про об'єднання в одне провадження справ № 815/7969/13-а та № 815/986/14. В обґрунтування клопотання представник позивача зазначив, що об'єднання вказаних справ сприятиме їх більш ефективному розгляду.

Вивчивши матеріали справи, вислухавши думку осіб, які з'явились до судового засідання, суд встановив наступне.

Відповідно до ст. 116 КАС України суд може своєю ухвалою об'єднати в одне провадження кілька однорідних позовних вимог за позовами одного й того ж позивача до того ж відповідача чи до різних відповідачів або за позовними заявами різних позивачів до одного й того ж самого відповідача, а також роз'єднати одну чи декілька поєднані в одне провадження позовні вимоги у самостійні провадження, якщо їхній спільний розгляд ускладнює чи сповільнює вирішення справи.

Судом встановлено, що в провадженні Одеського окружного адміністративного суду знаходиться справа № 815/986/14 за адміністративним позовом ОСОБА_2 Айдин огли до Державної служби України з надзвичайних ситуацій, треті особи на стороні відповідача - ОСОБА_3, База ресурсного забезпечення та аварійно - рятувальних робіт Державної служби України з надзвичайних ситуацій, про скасування наказу № 694 від 22.11.2013 року про призначення начальником Бази ресурсного забезпечення та аварійно - рятувальних робіт Державної служби України з надзвичайних ситуацій ОСОБА_3 в с. Жеребкове Ананьївського району Одеської області.

Таким чином, справи № 815/7969/13-а та № 815/986/14 мають позовні вимоги одного й того ж позивача до одного й того ж відповідача, проте, зазначені позовні вимоги є неоднорідними, а їх спільний розгляд сповільнить вирішення справи.

Враховуючи вищевикладене, вивчивши матеріали справи, вислухавши думку осіб, які з'явились до судового засідання, суд дійшов до висновку, що відсутні підстави для об'єднання в одне провадження адміністративних справ № 815/7969/13-а та № 815/986/14, а тому клопотання представника позивача про об'єднання в одне провадження справ № 815/7969/13-а та № 815/986/14 є необґрунтованим та задоволенню не підлягає.

Керуючись ст.116, ст.160, ст.165 КАС України, суд, -

УХВАЛИВ:

Відмовити у задоволенні клопотання представника позивача про об'єднання в одне провадження справ № 815/7969/13-а та № 815/986/14 в повному обсязі.

Ухвала окремо від рішення суду по даній справі не оскаржується. Заперечення проти неї може бути включене до апеляційної чи касаційної скарги на постанову чи ухвалу суду, прийняту за наслідками розгляду справи.

Повний текст ухвали складено та підписано 10 квітня 2014 року.

Головуючий суддя О.А. Левчук

Судді Н.В. Потоцька

ОСОБА_1

інше

Попередній документ
49885036
Наступний документ
49885038
Інформація про рішення:
№ рішення: 49885037
№ справи: 815/7969/13-а
Дата рішення: 08.04.2014
Дата публікації: 14.09.2015
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Одеський окружний адміністративний суд
Категорія справи: Адміністративні справи (до 01.01.2019); Справи зі спорів з відносин публічної служби, зокрема справи щодо:
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Розглянуто (27.05.2019)
Дата надходження: 03.05.2019
Предмет позову: про поновлення пропущенного строку для пред'явлення виконавчого листа до примусового виконання