Справа № 760/8598/13-п
провадження № 3-3306/13
24 травня 2013 року суддя Солом'янського районного суду м. Києва Губко А.О. розглянувши матеріали, що надійшли з Державної фінансової інспекції в м. Києві про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, працюючого директором загальноосвітнього навчального закладу "Київський спортивний ліцей - інтернат", проживаючого за адресою: АДРЕСА_1,
за ч. 1 ст. 164-12 КУпАП , -
При проведенні Державною фінансовою інспекцією в м. Києві ревізії фінансово-господарської діяльності загальноосвітнього навчального закладу "Київський спортивний ліцей-інтернат" за період з 01.02.2010 по 01.02.2013 року, місцезнаходження підприємства: м. Київ, бул. І. Лепсе, 46, встановлено включення недостовірних даних до бюджетних запитів, що призвело до затвердження необґрунтованих бюджетних призначень або необґрунтованих бюджетних асигнувань, а саме у 2012 році в процесі виконання кошторису Ліцеєм не враховано вартість спожитих та відшкодованих орендарями комунальних послуг та не здійснено перерахування коштів із спеціального фонду кошторису до загального фонду із відновленням касових видатків, а також в 2012 році та в січні 2013 року не проведено повернення коштів із спеціального фонду кошторису до загального фонду кошторису на суму проведених за рахунок бюджету асигнувань із загального фонду місцевого бюджету витрат на оплату комунальних послуг, які в повній мірі відшкодовані орендарями. Як наслідок, за рахунок асигнувань із загального фонду місцевого бюджету, отриманих за КФКВ 070307 "Загальноосвітні спеціалізовані школи-інтернати з поглибленим вивченням окремих предметів і курсів для поглибленої підготовки дітей в галузі науки і мистецтв, фізичної культури і спорту, інших галузях, ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою" в період з 01.02.2010 по 01.01.2012 року в розмірі 89076,91 грн. проведено видатки, що підлягає здійсненню за рахунок коштів спеціального фонду кошторису, чим порушено п.4 ст.13, п.1 ст.47, ст.78 (ст.56) Бюджетного кодексу України від 08.07.2010 року №2456-VI, п.23 "Порядку складання, розгляду, затвердження та основні вимоги до виконання кошторисів бюджетних установ" затвердженого постановою Кабінету міністрів України від 28.02.2002 року за №228
ОСОБА_3 у судове засідання не з'явився, хоча про день, час та місце розгляду справи був повідомлений належним чином.
Згідно ст.9 КпАП України адміністративним правопорушенням (проступком) визнається протиправна, винна (умисна або необережна) дія чи бездіяльність, яка посягає на громадський порядок, власність, права та свободи громадян, на встановлений порядок управління і за яку законом передбачено адміністративну відповідальність .
Винуватість останнього підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення, витягом з акту проведення ревізії та іншими матеріалами справи.
За таких обставин вважаю, що винуватість правопорушника у вчиненні правопорушення знайшла своє повне підтвердження згідно досліджених письмових доказів по справі.
Враховуючи особу правопорушника і характер вчиненого адміністративного правопорушення, суд приходить до висновку про притягнення ОСОБА_3 до адміністративної відповідальності за ч.1 ст.164-12 КУпАП.
Керуючись ч.1 ст.164-12 КУпАП, суддя,-
Визнати винним ОСОБА_3 за ч.1 ст.164-12 КУпАП та піддати його адміністративному стягненню у вигляді штрафу в розмірі 510 грн. (п'ятсот десять гривень) в дохід держави, який необхідно сплатити за наступними банківськими реквізитами: найменування банку ГУДК в м. Києві Р/р: 31119149700010; одержувач платежу: УДК СУ Солом'янського району м. Києва; МФО 820019; Ідентиф. код: 38050812; код платежу: 21081100.
Постанова може бути оскаржена до Апеляційного суду м. Києва через районний суд протягом 10 діб з дня її проголошення.
Постанова пред'являється до виконання протягом трьох місяців.
Суддя: