Постанова від 29.08.2011 по справі 2-а-6513/11

Справа № 2 -а-6513\2011 рік

ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

29 серпня 2011 року суддя Іванківського районного суду Київської області судді Слободян Н.П., розглянувши у скороченому провадженні адміністративні позови ОСОБА_1, ОСОБА_2 до Управління Пенсійного фонду України в Іванківському районі Київської області про визнання дій неправомірними та зобов'язання нарахування і стягнення недоотриманих додаткової пенсії, як особам, потерпілим від наслідків аварії на ЧАЕС та доплати за проживання на території зони радіоактивного забруднення -

ВСТАНОВИЛА:

Керуючись ст. 22, 46, 92, 152 Конституції України, ст. 39, 51, Законом України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», Законом України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування», ст.ст. 79, 99, 122, 183-2 КАС України, Законом України «Про внесення змін до Закону України «Про державний бюджет України на 2011 рік» від 14.06.2011 року, постановою КМУ № 745 від 06.07.2011 року «Про встановлення деяких розмірів виплат, що фінансуються за рахунок коштів державного бюджету»,

ПОСТАНОВИЛА:

Позов задовольнити частково.

Визнати дії відповідача - управління пенсійного фонду України в Київській області щодо нарахування і виплати позивачці додаткової пенсії, доплати за проживання на радіоактивно забрудненій території у розмірах нижчих, ніж передбачено ст. 39, 51 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» неправомірними.

Зобов'язати відповідача - управління Пенсійного фонду України в Іванівському районі Київської області зробити перерахунок доплати за проживання на радіоактивно забрудненій території ОСОБА_1, ОСОБА_2, виходячи з встановленого розміру однієї мінімальної заробітної плати щомісяця, згідно ст.39 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» стягнути перераховані недоплачені кошти за період з 21 червня 2010 року по 22 липня 2011 року, з урахуванням вже виплачених сум.

Зобов'язати відповідача - Управління Пенсійного фонду України в Іванківської районі Київської області здійснити перерахунок додаткової пенсії за шкоду, заподіяну здоров"ю ОСОБА_1, ОСОБА_2 , виходячи з встановлених розмірів 15 % мінімальної пенсії за віком відповідно до ст.51 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» та стягнути на її користь перераховані недоплачені кошти за період з 21 червня 2010 року по 22 липня 2011 року, з урахуванням вже виплачених сум.

В решті позовних вимог відмовити.

Допустити у справі негайне виконання.

Від сплати судового збору сторони звільнити.

Постанова може бути оскаржене до Київського Апеляційного Адміністративного суду через Іванківський районний суд протягом десяти днів після отримання її копії.

Суддя:

Попередній документ
49830190
Наступний документ
49830192
Інформація про рішення:
№ рішення: 49830191
№ справи: 2-а-6513/11
Дата рішення: 29.08.2011
Дата публікації: 14.09.2015
Форма документу: Постанова
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Іванківський районний суд Київської області
Категорія справи:
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Повернуто (14.09.2011)
Дата надходження: 08.08.2011
Предмет позову: про скасування постанови про адміністративне правопорушення (постанова серія АЕ № 410789 від 24.07.2011 року)