вул. Артема, 157, м. Донецьк, 83048, тел. 332-57-40
Про порушення апеляційного провадження
28.12.2012 р. справа № 11пн/5014/2436/2012
Донецький апеляційний господарський суд у складі колегії суддів:
головуючого: суддівОСОБА_1 ОСОБА_2, ОСОБА_3
розглянувши апеляційну скаргу Фізичної особи-підприємця ОСОБА_4, м. Лисичанськ Луганської області
на рішення господарського судуЛуганської області
від05.12.2012р.(повний текст підписано 10.12.2012р.)
у справі№11пн/5014/2436/2012 (суддя Москаленко М.О.)
за позовомКомунального підприємства "Лисичанська житлово - експлуатаційна контора № 1", м. Лисичанськ Луганської області
до за участю третіх осіб, які не заявляють самостійних вимог на предмет спору, на стороні позивача: Фізичної особи-підприємця ОСОБА_4, м. Лисичанськ Луганської області 1. Фізичної особи-підприємця ОСОБА_5, м. Лисичанськ Луганської області, 2. Інспекції державного архітектурно - будівельного контролю у Луганській області, м. Луганськ 3. Виконавчого комітету Лисичанської міської ради, м. Лисичанськ Луганської області 4. Лисичанської міської ради, м. Лисичанськ Луганської області
прозобов'язання вчинити певні дії
Фізична особа-підприємець ОСОБА_4, м. Лисичанськ Луганської області звернулась до суду з апеляційною скаргою на рішення господарського суду Луганської області від 05.12.2012р. у справі №11пн/5014/2436/2012.
Апеляційна скарга подана з додержанням вимог, викладених в статті 94 Господарського процесуального кодексу України і додані до неї матеріали є достатніми для прийняття апеляційної скарги до розгляду.
Виходячи з вищенаведеного, керуючись ст.ст. 86, 98 Господарського процесуального кодексу України,
1. Прийняти апеляційну скаргу до провадження у справі № 11пн/5014/2436/2012.
2. Справу призначити до розгляду на: 12.02.2013р. о 13:45год., судове засідання відбудеться у приміщенні корпусу залів судових засідань, за адресою: м. Донецьк, вул. Артема, 157, зал судового засідання № 9.
3.Зобов'язати позивача та третіх осіб надати відзиви на апеляційну скаргу з доказами їх надсилання скаржнику.
4. Роз'яснити сторонам, що за ухилення від вчинення дій, покладених судом на сторону, з винної сторони стягується штраф у розмірі до ста неоподаткованих мінімумів доходів громадян.
5. Попередити учасників судового процесу, що у разі нез'явлення їх представників у судове засідання, апеляційна скарга буде розглянута за наявними матеріалами в справі.
Головуючий О.А. Марченко
Судді: Н.М.Принцевська
ОСОБА_3
Надруковано: 8 прим.
1 -позивачу;
1 -відповідачу;
4 -третім особам;
1 -до справи;
1 -ДАГС.