29000, м. Хмельницький, майдан Незалежності, 1 тел. 71-81-84, факс 71-81-98
"05" червня 2012 р.Справа № 5/212-Б
За заявою ОСОБА_1 об'єднаної Державної податкової інспекції м. Шепетівка
про визнання банкрутом приватно-орендного підприємства „Заготівельник” с. Поляни Шепетівського району
Суддя Грамчук І.В.
за участю представників сторін :
Від кредиторів : не викликались
Від боржника - не викликався
Ліквідатор - арбітражний керуючий - ОСОБА_2 -не викликався
Ухвалою господарського суду від 07.10.2008р. порушено провадження у справі № 5/212-Б про визнання банкрутом приватно-орендного підприємства „Заготівельник” с. Поляни Шепетівського району відповідно до ст.52 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом".
Постановою суду від "22" жовтня 2008р. боржника визнано банкрутом та відкрито ліквідаційну процедуру строком до "22" січня 2009р. Ліквідатором у справі № 5/212-Б призначено ініціюючого кредитора ОСОБА_1 об'єднану державну податкову інспекцію м. Шепетівка, із зобов'язанням ліквідатора провести ліквідаційну процедуру та по її завершенню скласти ліквідаційний баланс, подавши його разом із звітом господарському суду для затвердження.
В ході судового розгляду справи ліквідатора приватно-орендного підприємства „Заготівельник” с. Поляни Шепетівського району суд замінив на арбітражного керуючого ОСОБА_2, продовживши термін ліквідаційної процедури востаннє -до 1 червня 2012р.
В послідуючому судом отримано клопотання ліквідатора (вх. № 05-24/5588/12 від 05.06.2012р.) про продовження строку ліквідаційної процедури у справі на три місяці із відповідним Планом проведення заходів по ліквідаційній процедурі приватно-орендного підприємства „Заготівельник” с. Поляни Шепетівського району, що викликає необхідність призначення розгляду справи № 5/212-Б для вирішення питання по суті заявленого клопотання.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 23-25, 30, 52 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", ст.ст. 38, 65, 86, ГПК України господарський суд, -
Розгляд клопотання арбітражного керуючого ОСОБА_2 (вх. № 05-24/5588/12 від 05.06.2012р.) про продовження строків ліквідаційної процедури у справі № 5/212-Б про визнання банкрутом приватно-орендного підприємства „Заготівельник” с. Поляни Шепетівського району призначити на 12 год. "20" червня 2012 р.
Примірники ухвали надіслати зацікавленим сторонам, арбітражному керуючому ОСОБА_2, всім виявленим кредиторам боржника, а також державному реєстратору за місцем державної реєстрації боржника .
Суддя Грамчук І.В.
Віддрук. 12 прим.:
1. до справи,
2. ОСОБА_1 ОДПІ (м. Шепетівка, вул. Островського, 4)
3. УПФУ в Шепетівському р-ні ( вул. Карла Маркса, 47)
4. Шепетівському РВД ХОВ ФСС ТВП (вул. Островського, 6)
5. Шепетівському міськрай. Центр зайнятості (вул. К.Маркса, 63)
6. Шепетівському ВВД ФССНВ (вул. К.Маркса, 47)
7. Шепетівському відділення Приват Банку
8. ПОП „Заготівельник” с.Поляни, Шепетівського, р-ну
9. Головному управлінню юстиції у Хмельницькій області
10. відділу ДВС Шепетівського міськрайонного управління юстиції
11. Державному реєстратору за місцем реєстрації боржника
12. ліквідатору майна боржника, арбітражному керуючому ОСОБА_2 (АДРЕСА_1)
всім рекомендованим