14.03.07р.
Справа № 18/139-07
За позовом Регіонального відділення Фонду державного майна України по Дніпропетровській області
м.Дніпропетровськ
до Приватного підприємця ОСОБА_1 м.Кривий Ріг, Дніпропетровська обл.
про стягнення 2885,02 грн.
Суддя Петрова В.І.
Представники:
від позивача: Батюк Д. В. - дов. № 9 від 15.01.2007 р. від відповідача: не з'явився
Регіональне відділення Фонду державного майна України по Дніпропетровській області звернулось до суду з позовною заявою про стягнення з приватного підприємця ОСОБА_1 заборгованості по орендній платі в розмірі 2 885,02 грн. та пені за несвоєчасну сплату орендної плати в розмірі 403,12 грн. до Державного бюджету України.
Відповідач явку представника в судове засідання не забезпечив, витребувані судом документи не надав, про час і місце судового засідання повідомлявся належним чином, з клопотанням про відкладення розгляду справи в зв'язку з неможливістю явки представника з поважних причини до суду не звертався.
З урахуванням зазначеного, спір не може бути вирішений в даному судовому засіданні і розгляд справи підлягає відкладенню.
Керуючись ст.ст.77, 86 ГПК України, господарський суд, -
Відкласти розгляд справи на 26.03.2007 р. 11 год. 00 хв. (кабінет № 29).
Відповідачу -надати відзив на позов, правовстановлюючі документи, докази сплати заборгованості.
Явка представників сторін в судове засідання обов'язкова.
Попередити сторони, що в разі ухилення від виконання вимог суду та неявки їх представників в судове засідання, з них буде стягнуто штраф до 1700 грн.
Суддя
В.І. Петрова