Справа № 569/3343/13-ц
20 березня 2013 року Рівненський міський суд Рівненської області
в складі головуючого судді - Крижової О.Г.
при секретарі - Гриценюк М.А.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Рівне справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів на утримання неповнолітньої дитини,
встановив:
В лютому 2013 року позивач ОСОБА_1 звернулась до Рівненського міського суду з позовом про стягнення з відповідача ОСОБА_2 на її користь на утримання дитини ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, аліментів в розмірі 1/3 частки від усіх видів заробітку (доходу) відповідача, але не менше ніж 30 відсотків прожиткового мінімуму для дітей віку до 6 років, щомісячно, починаючи з дня пред'явлення позову і до досягнення дитиною повноліття.
В обгрунтування позовних вимог ОСОБА_1 вказала, що між нею та відповідачем 19.09.2008 року зареєстровано шлюб Відділом реєстрації актів цивільного стану Рівненського міського управління юстиції, який було розірвано 31.08.2012 року рішенням Рівненського міського суду. Від шлюбу мають малолітню дитину - сина ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_2, який проживає з матір'ю. У зв'язку з тим, що матеріальної допомоги в необхідній та достатній кількості для належного утримання дитини відповідач добровільно не надає та не приймає участі у її вихованні, вона вимушена ставити питання про примусове стягнення аліментів на утримання малолітньої дитини.
В судовому засіданні позивач ОСОБА_1 підтримала позовні вимоги про стягнення аліментів та просить їх задоволити.
Відповідач ОСОБА_2 в судовому засіданні позов визнав повністю. Не заперечує проти стягнення з нього аліментів на утримання дитини у розмірі 1/3 частини всіх видів його доходу.
Згідно ст.61 ЦПК України обставини, визнані сторонами та особами, які беруть участь у справі, не підлягають доказуванню.
Беручи до уваги, що визнання відповідачем позовних вимог не суперечить закону, не порушує права, свободи та інтереси інших осіб, суд за наявності для того законних підстав приходить до висновку про можливість задоволення позовних вимог у повному обсязі.
Судові витрати в порядку ст.88 ЦПК України покладаються на відповідача.
У відповідності до положень ст.367 ЦПК України, стягнення аліментів у межах суми платежу за один місяць підлягає до негайного виконання.
На підставі викладеного, ст. ст. 182, 183 СК України, керуючись ст. ст. 174, 213-215, 292, 294, 367 ЦПК України, суд, -
вирішив:
Позов ОСОБА_1 задовольнити.
Стягувати з ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_3, уродженця ІНФОРМАЦІЯ_4, на користь ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_5 на утримання малолітньої дитини, ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_2, аліменти у розмірі 1/3 частини всіх видів доходу, але не менше ніж 30 відсотків прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку, щомісячно, починаючи з 21.02.2013 року і до досягнення дитиною повноліття.
Стягнути з ОСОБА_2 в державний бюджет судовий збір в розмірі 229,41 грн.
Рішення в частині стягнення аліментів в межах місячного платежу підлягає негайному виконанню.
Рішення може бути оскаржене в апеляційному порядку до Апеляційного суду Рівненської області через суд першої інстанції шляхом подачі апеляційної скарги протягом десяти днів з дня його проголошення. Особи, які брали участь у справі, але не були присутні у судовому засіданні під час проголошення судового рішення, можуть подати апеляційну скаргу протягом десяти днів з дня отримання копії цього рішення.
Суддя Рівненського міського суду Крижова О.Г.