Ухвала від 01.09.2015 по справі 807/1826/15

ЗАКАРПАТСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
УХВАЛА

про відкриття провадження в адміністративній справі

01 вересня 2015 рокум. Ужгород№ 807/1826/15

Суддя Закарпатського окружного адміністративного суду Гаврилко С.Є., вирішуючи питання про відкриття провадження в адміністративній справі за позовною заявою Державної податкової інспекції у Тячівському районі Головного управління ДФС у Закарпатській області до Державного підприємства "Закарпатське вертолітне виробниче об'єднання" про стягнення податкового боргу, -

ВСТАНОВИВ:

До Закарпатського окружного адміністративного суду звернулася з позовною заявою Державна податкова інспекція у Тячівському районі Головного управління ДФС у Закарпатській області до Державного підприємства "Закарпатське вертолітне виробниче об'єднання" якою просить: прийняти позовну заяву до свого провадження, стягнути з Державного підприємства «Закарпатське вертолітне виробниче об'єднання» (90531, смт. Дубове, вул. Заводська, 8, Тячівського району Закарпатської області, код ЄДРПОУ - 14310804) податковий борг в сумі 110712,11 грн. за рахунок коштів, що належать йому на праві власності, в тому числі тих, які знаходяться на

розрахункових рахунках.

Позовна заява відповідає вимогам встановлених статтею 106 КАС України.

Підстави для повернення позовної заяви, залишення її без розгляду або відмови у відкритті провадження, встановленні КАС України, відсутні.

На підставі наведеного та керуючись статтями 107, 165 КАС України, суддя -

УХВАЛИВ:

Відкрити провадження в адміністративній справі за позовною заявою Державної податкової інспекції у Тячівському районі Головного управління ДФС у Закарпатській області до Державного підприємства "Закарпатське вертолітне виробниче об'єднання" про стягнення податкового боргу.

Копію ухвали про відкриття провадження в адміністративній справі надіслати особам, які беруть участь у справі, разом з витягом про їхні процесуальні права та обов'язки.

Запропонувати відповідачеві в строк до 28 вересня 2015 року надати Закарпатському окружному адміністративному суду письмові заперечення проти позову та докази, які у нього є.

Підготовку справи до судового розгляду провести протягом 01 вересня 2015 року.

Зобов'язати позивача повідомити суд про наявність (відсутність) заборгованості на дату судового розгляду.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя ОСОБА_1

Попередній документ
49415941
Наступний документ
49415944
Інформація про рішення:
№ рішення: 49415942
№ справи: 807/1826/15
Дата рішення: 01.09.2015
Дата публікації: 04.09.2015
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Закарпатський окружний адміністративний суд
Категорія справи: Адміністративні справи (до 01.01.2019); Справи зі спорів з приводу реалізації податкової політики та за зверненнями податкових органів із деякими видами вимог, зокрема зі спорів щодо:; адміністрування окремих податків, зборів, платежів у тому числі: