10002, м.Житомир, майдан Путятинський, 3/65 тел.(0412) 48-16-02
"15" лютого 2011 р. Справа № 2а-6178/10
номер рядка статистичного звіту 10.2.4
Суддя Житомирського апеляційного адміністративного суду Поліщук М.Г.,
розглянувши апеляційну скаргу ОСОБА_1 фонду України в Овруцькому районі на постанову Овруцького районного суду Житомирської області від "20" грудня 2010 р. у справі за позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_1 фонду України в Овруцькому районі про визнання дій неправомірними та зобов"язання вчинити дії ,-
Апеляційна скарга подана без додержання вимог ст. 187 КАС України, зокрема вимоги особи, яка подає апеляцію, не узгоджуються з повноваженнями суду апеляційної інстанції, визначеними в ст.198 КАС України.
Відповідно до частини 5 статті 189 КАС України до апеляційної скарги, яка не оформлена відповідно до вимог, встановлених статтею 187 КАС України, застосовуються правила статті 108 КАС України, згідно яких апеляційна скарга залишається без руху з наданням строку для усунення зазначених недоліків.
Ухвала вважається виконаною у встановлений строк, якщо до вказаної дати необхідні документи були подані до канцелярії суду або відправлені поштою.
Керуючись ст. ст. 108, 187, ч.5 ст.189 Кодексу адміністративного судочинства України, суддя ,-
Апеляційну скаргу ОСОБА_1 фонду України в Овруцькому районі залишити без руху.
Надати Управлінню ОСОБА_1 фонду України в Овруцькому районі строк до "01" березня 2011 р. для усунення зазначених недоліків.
Роз'яснити Управлінню ОСОБА_1 фонду України в Овруцькому районі , що у випадку невиконання вимог ухвали у встановлений строк, апеляційна скарга буде повернута.
Ухвала набирає законної сили з моменту постановлення та може бути оскаржена протягом двадцяти днів шляхом подачі касаційної скарги безпосередньо до Вищого адміністративного суду України.
Суддя М.Г. Поліщук
Роздруковано та надіслано:
1- в справу
2- відповідачу ОСОБА_1 фонду України в Овруцькому району, м.Овруч, вул.Леніна,12 Житомирської області, 11101,