Справа № 815/3918/14
20 листопада 2014 року м. Одеса
Одеський окружний адміністративний суд у складі:
головуючого судді Вовченко O.A.,
секретар судового засідання Дубовик Г.В.,
розглядаючи у відкритому судовому засіданні в приміщенні суду справу за адміністративним позовом Одеського виробничого об'єднання “Електрик” Українського товариства глухих до державної податкової інспекції у Приморському районі м. Одеси Головного управління Міндоходів в Одеській області про визнання недійсним податкового повідомлення-рішення, -
Ухвалою суду від 26 вересня 2014 року зупинено провадження по справі до 06 жовтня 2014 року у зв'язку із необхідністю надання додаткових доказів по справі.
Ухвалою суду від 06 жовтня 2014 року продовжено зупинення провадження по справі до 13 жовтня 2014 року.
Відповідно до ч. 5 ст. 156 КАС України, провадження у справі поновлюється за клопотанням осіб, які беруть участь у справі, або за ініціативою суду, якщо відпадуть обставини, які були підставою для зупинення провадження по справі.
Враховуючи те, що зупинення провадження по справі було продовжено до 13 жовтня 2014 року, проте головуючий суддя по даній справі у вказаний період перебувала на лікарняному, та враховуючи те, що обставини, що стали причиною зупинення провадження відпали, суд вважає за необхідне поновити провадження по справі № 815/3918/14.
Провадження по справі продовжити зі стадії, на якій воно було зупинено.
Керуючись ст.ст. 156, 160, 165 КАС України, суд, -
Поновити провадження у справі № 815/3918/14.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Вовченко О.А.
20 листопада 2014 року 14:20