Ухвала від 06.10.2009 по справі 16/82

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ
УХВАЛА

"06" жовтня 2009 р. Справа № 16/82

Суддя О.В. Васьковський розглянувши клопотання публічного акціонерного товариства „Комерційний інвестиційний банк”, м. Ужгород

про заміну кредитора його правонаступником

у справі №16/82 господарського суду Закарпатської області

за заявою товариства з обмеженою відповідальністю „З-Моде: виробництво шкіряних та текстильних виробів”, м. Свалява

про банкрутство товариства з обмеженою відповідальністю „З-Моде: виробництво шкіряних та текстильних виробів”, м. Свалява

ВСТАНОВИВ:

Постановою господарського суду Закарпатської області від 30.06.09 у справі №16/82 товариство з обмеженою відповідальністю „З-Моде: виробництво шкіряних та текстильних виробів”, м. Свалява (далі - ТзОВ „З-Моде: виробництво шкіряних та текстильних виробів”) визнано банкрутом та відкрито ліквідаційну процедуру. Ліквідатором банкрута призначено арбітражного керуючого Бахтина Віталія Віталійовича.

Ухвалою господарського суду Закарпатської області від 23.09.09 у справі №16/82 визнано вимоги товариства з обмеженою відповідальністю комерційного банку „Коопінвестбанку”, м. Ужгород до ТзОВ „З-Моде: виробництво шкіряних та текстильних виробів” у сумі 160919,58 грн.

Публічне акціонерне товариство „Комерційний інвестиційний банк”, м. Ужгород 01.10.09 звернулося до господарського суду Закарпатської області з клопотанням про заміну сторони кредитора на публічне акціонерне товариство „Комерційний інвестиційний банк” у справі №16/82, у зв'язку з реорганізацією товариства з обмеженою відповідальністю „Коопінвестбанк” шляхом його перетворення в публічне акціонерне товариство „Комерційний інвестиційний банк”. У підтвердження наведених у клопотанні обставин стягував подав витяг із статуту публічного акціонерного товариства „Комерційний інвестиційний банк” та витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців станом на 10.08.09.

Відповідно до п. 1.1. статуту публічного акціонерного товариства „Комерційний інвестиційний банк”, останнє створено згідно з рішенням засновників від 01.07.09 №01-09/01 шляхом перетворення товариства з обмеженою відповідальністю комерційний банк „Коопінвестбанк” у публічне акціонерне товариство і є правонаступником усіх прав і обов'язків товариства з обмеженою відповідальністю комерційний банк „Коопінвестбанк”.

Відповідно до ч.2 ст. 4-1 Господарського процесуального кодексу України господарські суди розглядають справи про банкрутство у порядку провадження, передбаченому цим Кодексом, з урахуванням особливостей, встановлених Законом України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”.

Відповідно до ст. 25 Господарського процесуального кодексу України господарський суд у разі вибуття однієї з сторін спірному або встановленому рішенням господарського суду правовідношенні внаслідок реорганізації підприємства чи організації здійснює заміну цієї сторони її правонаступником. Усі дії, вчинені в процесу до вступу правонаступника, є обов'язковими для нього в такій же мірі, в якій вони були б обов'язковими для особи, яку він замінив. Правонаступництво можливе на будь-якій стадії судового процесу.

З огляду на викладене, клопотання кредитора слід задоволити та замінити кредитора - товариство з обмеженою відповідальністю комерційний банк „Коопінвестбанк” (Закарпатська область, м. Ужгород, вул. Гойди, 10, код 19355562) у справі №16/82 на його правонаступника - публічне акціонерне товариство „Комерційний інвестиційний банк” (Закарпатська область, Ужгородський район, с. Оноківці, вул. Головна, 4, код 19355562).

Керуючись ст. ст. 22-25, 51 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, ст. ст. 4-1, 25, 86 Господарського процесуального кодексу України, суд

УХВАЛИВ:

клопотання товариства з обмеженою відповідальністю комерційного банку „Коопінвестбанку”, м. Ужгород задоволити.

Замінити кредитора - товариство з обмеженою відповідальністю комерційний банк „Коопінвестбанк” (Закарпатська область, м. Ужгород, вул. Гойди, 10, код 19355562) на його правонаступника - публічне акціонерне товариство „Комерційний інвестиційний банк” (Закарпатська область, Ужгородський район, с. Оноківці, вул. Головна, 4, код 19355562).

Ухвалу надіслати кредитору, банкруту, ліквідатору.

Суддя О.В. Васьковський

Попередній документ
4925143
Наступний документ
4925145
Інформація про рішення:
№ рішення: 4925144
№ справи: 16/82
Дата рішення: 06.10.2009
Дата публікації: 09.10.2009
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Господарське
Суд: Господарський суд Закарпатської області
Категорія справи: Господарські справи (до 01.01.2019); Справи про банкрутство; Банкрутство
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Розглянуто (20.04.2010)
Дата надходження: 16.02.2010
Предмет позову: заміну матрасів та стягнення 3669,28 грн. штрафу