22 березня 2013 р. Справа № 9/200/2011/5003
Суддя господарського суду Матвійчук В.В. розглянувши матеріали справи
за позовом: Заступника прокурора Вінницької області (вул. Володарського, 33, м. Вінниця, 21050) в інтересах держави в особі Фонду державного майна України (вул. Кутузова, 18/9, м. Київ, 01133)
до:Виконавчого комітету Могилів-Подільської міської ради Вінницької області (площа Шевченка, 6/16, м. Могилів-Подільський, Вінницька область, 24000)
треті особи, які не заявляють самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача:
1. Комунальне підприємство "Могилів-Подільське міжрайонне бюро технічної інвентаризації" (вул. Покровська, 21, м. Могилів-Подільський, Вінницька область, 24000);
2. Приватне акціонерне товариство по туризму та екскурсіях "Вінницятурист" (вул. Пушкіна, 4, м. Вінниця, 21000);
3. ОСОБА_1 (АДРЕСА_1, 24000)
про визнання недійсними рішеннь та визнання недійсною реєстрації свідоцтв на право власності
Представники сторін не викликались
В провадженні господарського суду Вінницької області знаходиться справа № 9/200/2011/5003 за позовом заступником прокурора Вінницької області в інтересах держави в особі Фонду державного майна України до виконавчого комітету Могилів-Подільської міської ради Вінницької області про визнання недійсними:
- рішення виконавчого комітету Могилів-Подільської міської ради "Про оформлення права приватної власності на нежитлові об'єкти нерухомого майна" № 90 від 18.02.2002 р.;
- рішення виконавчого комітету Могилів-Подільської міської ради № 142 від 25.04.2008р. «Про оформлення права приватної власності на нежитлові об'єкти нерухомого майна»;
- державної реєстрації свідоцтв про право власності на нежитлові об'єкти нерухомого майна № 90 від 18.02.2002 р. та № 536 від 05.05.2008 р. на момент їх реєстрації.
Ухвалою суду від 19 лютого 2013 року розгляд справи відкладено на 21 березня 2013 року.
21 березня 2013 року розгляд справи не відбувся в зв'язку з перебуванням судді Кожухар М.С. на лікуванні.
Розпорядженням керівника апарату суду від 21 березня 2013 року, відповідно до повторного автоматизованого розподілу справи, справу № 9/200/2011/5003 передано на розгляд судді Матвійчуку В.В..
Керуючись ст.ст. 65, 86, 115 Господарського процесуального кодексу України, -
1. Прийняти справу до свого провадження.
2. Призначити справу до розгляду в судовому засіданні на 09 квітня 2013 р. о 10:00 в приміщенні господарського суду Вінницької області в кімн. № 1111 .
3. Явку в засідання прокурора, представників сторін та третіх осіб з доказами про повноваження, визначеними ст. 28 ГПК України визнати обов'язковою.
4. Зобов'язати учасників судового процесу за три робочі дні до судового засідання надати суду необхідні для вирішення спору докази, зокрема:
Прокурору, Позивачу :
1)Належно засвідчені копії документів, незасвідчені ксерокопії яких містяться у матеріалах справи.
2)Документи щодо статусу Вінницької обласної Ради по туризму станом на 18.04.1967 року.
3) Докази на підтвердження доводів щодо передачі спірного майна Вінницькій обласній Раді по туризму в безоплатне користування.
4) Письмове пояснення і докази щодо того, хто здійснював будівництво спірного нерухомого майна та джерел цього будівництва.
5)Письмові пояснення щодо того, яким нормам законодавства суперечать оскаржувані рішення, свідоцтва на право власності та які права і законні інтереси позивача вони порушують;
6) Документально підтверджене письмове пояснення причин в разі ненадання витребуваних документів.
Відповідачу:
1)Рішення виконавчого комітету Могилів-Подільської міської ради №33 від 31.01.2002р.; №142 від 25.04.2008р. (матеріали справи містять незасвідчені належним чином копії);
2)Письмове пояснення та докази щодо підстав для прийняття виконавчим комітетом Могилів-Подільської міської ради Вінницької області рішень №33 від 31.01.2002р.; №142 від 25.04.2008р.
4) Докази щодо забудовника спірного нерухомого майна та джерел цього будівництва .
3) Документально підтверджене письмове пояснення причин в разі ненадання витребуваних документів.
Третій особі - Приватному акціонерному товариству по туризму та екскурсіях "Вінницятурист":
1) Письмові пояснення по суті заявлених позовних вимог.
2)Свідоцтво про право власності на нежитловий об'єкт нерухомого майна №536 від 05.05.2008р.; Свідоцтво №90 про право власності на нежитлові об'єкти нерухомого майна від 18.02.2002р.
3)Статут, Довідку/Витяг з ЄДР станом на день розгляду справи в суді .
4) Письмове пояснення і докази щодо того, хто здійснював будівництво спірного нерухомого майна та джерел цього будівництва.
5) Документально підтверджене письмове пояснення причин в разі ненадання витребуваних документів.
Третій особі - ОСОБА_1 :
1)Письмові пояснення по суті заявлених позовних вимог з відповідним нормативним обґрунтуванням та документальним підтвердженням.
2) Документально підтверджене письмове пояснення причин в разі ненадання витребуваних документів.
5. Ухвалу надіслати рекомендованим листом з повідомленням про вручення поштового відправлення.
Невиконання вимог ухвали сторонами тягне за собою застосування штрафу до 1700 грн. відповідно до п. 5 ст. 83 ГПК України, а в разі неподання позивачем без поважних причин витребуваних судом матеріалів або неявки представників позивача у судове засідання, позов може бути залишено без розгляду (п.5 ст. 81 ГПК України).
Суддя Матвійчук В.В.
віддрук. прим.:
1 - до справи
2- прокурору (вул. Володарського, 33, м. Вінниця, 21050)
2 - позивачу (вул. Кутузова, 18/9, м. Київ, 01133)
3 - відповідачу (площа Шевченка, 6/16, м. Могилів-Подільський, Вінницька область, 24000)
4- Комунальне підприємство "Могилів-Подільське міжрайонне бюро технічної інвентаризації" (вул. Покровська, 21, м. Могилів-Подільський, Вінницька область, 24000);
5- Приватне акціонерне товариство по туризму та екскурсіях "Вінницятурист" (вул. Пушкіна, 4, м. Вінниця, 21000);
6- ОСОБА_1 (АДРЕСА_1, 24000)