справа № 2-а-831/10
16 серпня 2010 року Броварський міськрайонний суд Київської області в складі: головуючої - судці Бендик О.Г.,
при секретарі Жеребець I.A.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду м. Бровари адміністративну справу за позовом ОСОБА_1 до інспектора ДПС Переяслав- Хмельницького взводу ДПС при УДАІ ГУ МВС України в Київській області ОСОБА_2, УДАІ ГУМВС України в Київській області про скасування постанови у справі про адміністративне правопорушення
встановив:
23 квітня 2010 року ОСОБА_1 подав до суду позов, в якому просить визнати неправомірними дії інспектора ДПС Переяслав-Хмельницького взводу ДПС при УДАІ ГУМВС України в Київській області ОСОБА_2 та скасувати постанову серії AI № 238588 від 14 квітня 2010 року.
Будучи належно повідомленим позивач ОСОБА_1, не з'явивсь в судове засідання 13 липня 2010 року та повторно 16 серпня 2010 року. Повторно про причини неявки суд не повідомив, заява про розгляд справи за його відсутності до суду не надійшла.
Відповідно до п. 4 ч. 1 ст. 155 КАС України, суд залишає заяву без розгляду, якщо позивач повторно не прибув у судове засідання без поважних причин або без повідомлення ним про причини неприбуття, якщо від нього не надійшло заяви про розгляд справи за його відсутності.
Керуючись п. 4 ч. 1 ст. 155, ст. 165 КАС України, суд
ухвалив:
позовну заяву ОСОБА_1 до інспектора ДПС Переяслав- Хмельницького взводу ДПС при УДАІ ГУ МВС України в Київській області ОСОБА_2, УДАІ ГУМВС України в Київській області про скасування постанови у справі про адміністративне правопорушення залишити без розгляду.
Ухвала може бути оскаржена до апеляційного суду Київської області через Броварський міськрайонний суд шляхом подачі скарги про апеляційне оскарження протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали. Якщо ухвалу було постановлено у письмовому провадженні або без виклику особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.
Суддя