02 грудня 2011 р. Справа № 2а/0270/5347/11
Суддя Вінницького окружного адміністративного суду Томчук Андрій Валерійович, розглянувши матеріали справи:
за позовом: управління Пенсійного фонду України у ленінському районі м. Вінниці
до: приватного акціонерного товариства "Науково-дослідний інститут відеотермінальної техніки"
про: відшкодування сплаченої наукової пенсії
До Вінницького окружного адміністративного суду надійшов адміністративний позов управління Пенсійного фонду України у ленінському районі м. Вінниці до приватного акціонерного товариства "Науково-дослідний інститут відеотермінальної техніки" про відшкодування сплаченої наукової пенсії.
Як вбачається з поданих матеріалів, позовна заява відповідає вимогам, встановленим статтею 106 КАС України, відсутні встановлені цим Кодексом підстави для повернення позовної заяви, залишення її без розгляду або відмови у відкритті провадження в адміністративній справі.
Враховуючи викладене, суд дійшов висновку про відкриття провадження в адміністративній справі за даним позовом.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 106, 107, 165, 254 КАС України, -
1. Відкрити провадження в адміністративній справі за позовом управління Пенсійного фонду України у ленінському районі м. Вінниці до приватного акціонерного товариства "Науково-дослідний інститут відеотермінальної техніки" про відшкодування сплаченої наукової пенсії.
2. Закінчити підготовче провадження.
3. Призначити справу до судового розгляду на 14 грудня 2011 р. о 09:45 в залі судового засідання №9 Вінницького окружного адміністративного суду, що знаходиться за адресою: м. Вінниця, вул. Островського,14.
4. Зобов'язати сторони та інших осіб, які беруть участь у справі, забезпечити явку в засідання представників сторін з визначеними ст.58 КАС України доказами про повноваження, та з документами, що посвідчують особу.
5. Витребувати у осіб, які беруть участь у справі, та зобов'язати їх надати суду наступні документи та матеріали:
Позивача: додаткові докази, раніше не подані, які можуть доповнити чи пояснити певні обставини по справі
Відповідача: письмові заперечення проти позову з посиланням на докази, якими вони обґрунтовуються
6. Копію даної ухвали надіслати особам, що беруть участь у справі.
7. У випадку невиконання особами, які беруть участь у справі, вимог даної ухвали -надати письмові пояснення з обґрунтуванням причин її невиконання.
Ухвала оскарженню не підлягає. Відповідно до ч. 6 ст. 254 КАС України ухвали суду , які не можуть бути оскаржені, набирають законної сили з моменту постановлення.
Суддя /підпис/ ОСОБА_1