25 серпня 2015 року
Справа № 808/4218/15
м.Запоріжжя
Запорізький окружний адміністративний суд у складі:
головуючого судді Калашник Ю.В.,
за участю секретаря судового засідання Стратулат С.В.,
розглянув у відкритому судовому засіданні клопотання про зупинення провадження в адміністративній справі за позовною заявою Управління Пенсійного фонду України в Орджонікідзевському районі м. Запоріжжя до Автогосподарства ГУМВС України в Запорізькій області про стягнення заборгованості зі сплати збору на обов'язкове державне пенсійне страхування з операцій з відчуження легкових автомобілів,
30.07.2015 до Запорізького окружного адміністративного суду надійшов адміністративний позов Управління Пенсійного фонду України в Орджонікідзевському районі м. Запоріжжя до Автогосподарства ГУМВС України в Запорізькій області про стягнення заборгованості зі сплати збору на обов'язкове державне пенсійне страхування з операцій з відчуження легкових автомобілів у розмірі 2420,66 грн.
Судове засідання призначене на 25.08.2015.
10.08.2015 від представника позивача на адресу суду надійшло клопотання про зупинення провадження у справі для надання додаткових доказів. Указане клопотання просить розглянути без його участі.
Відповідно до п.4 ч.2 ст.156 КАС України, суд має право зупинити провадження у справі за обґрунтованим клопотанням сторони або третьої особи, яка заявляє самостійні вимоги на предмет спору, - до терміну, встановленого судом.
На підставі вищевикладеного, суд вважає клопотання представника відповідача таким, що підлягає задоволенню.
У зв'язку із неявкою у судове засідання всіх осіб, які беруть участь у справі, на підставі приписів ч.6 ст.12 та ч.1 ст.41 КАС України фіксування судового засідання за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснювалося.
Керуючись п. 4 ч. 2 ст. 156, 160, 165 КАС України, суд,
1. Клопотання представника позивача задовольнити.
2.Зупинити провадження у справі №808/4218/15 до 15 вересня 2015 року для надання додаткових доказів.
3.Наступне судове засідання відбудеться 15.09.2015 о 11:30 .
Ухвала набирає законної сили у відповідності до статті 254 КАС України та може бути оскаржена у порядку та строки, встановленні статтею 186 КАС України.
Суддя Ю.В.Калашник