Ухвала від 25.11.2011 по справі 2-в-15/11

Справа № 2-в-15/11

ІРПІНСЬКИЙ МІСЬКИЙ СУД КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

04 листопада 2011 року Ірпінський міський суд Київської області у складі:

головуючого судді Оладько С. І.

при секретарі Тищенко К

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м.Ірпінь заяву ОСОБА_1 про відновлення втраченого провадження

ВСТАНОВИВ:

Заявник звернулась до суду із вказаною заявою.

Справа до слухання була призначена на 03.11.2011р Сторони у судове засідання не з”явились, до суду надійшла заява від представника заявника ,згідно якої просить залишити без розгляду дану заяву.

Суд, , вивчивши матеріали справи,вважає за необхідне позовну заяву залишити без розгляду.

Відповідно до ст.207 п 5 ЦПК України “Суд постановляє ухвалу про залишення заяви без розгляду,якщо позивач подав заяву про залишення позову без розгляду”.

Враховуючи,що сторони по справі в судове засідання не з"явились,відповідно до ст. 197 ч 2 ЦПК України фіксування судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснювалось.

Керуючись п 5 ст.207 ЦПК України суд

УХВАЛИВ:

заяву ОСОБА_1 про відновлення втраченого провадження- залишити без розгляду.

Ухвала суду може бути оскаржена до апеляційного суду Київської області через Ірпінський міський суд шляхом подачі апеляційної скарги на протязі 5 днів.

Суддя: ОСОБА_2

Попередній документ
48859967
Наступний документ
48859969
Інформація про рішення:
№ рішення: 48859968
№ справи: 2-в-15/11
Дата рішення: 25.11.2011
Дата публікації: 27.08.2015
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Ірпінський міський суд Київської області
Категорія справи: Цивільні справи (до 01.01.2019); Окреме провадження; Справи про відновлення прав на втрачені цінні папери на пред’явника та векселі