Ухвала від 25.11.2011 по справі 2270/14783/11

Копія

Справа № 2270/14783/11

УХВАЛА

про залишення позовної заяви без руху

25 листопада 2011 рокум. Хмельницький

Суддя Хмельницького окружного адміністративного суду Лабань Г.В., ознайомившись з позовною заявою Управління Пенсійного фонду України у м. Хмельницькому до фізичної особи-підприємця ОСОБА_1 про стягнення заборгованості,

ВСТАНОВИВ:

Управління Пенсійного фонду України у м. Хмельницькому звернулось в суд з адміністративним позовом до фізичної особи-підприємця ОСОБА_1 про стягнення заборгованості в сумі 1756,80 грн..

Нормами ст.106 Кодексу адміністративного судочинства України визначені вимоги до позовної заяви, зокрема: п.3 ч.1 - у позовній заяві зазначаються ім'я відповідача, посада і місце служби посадової чи службової особи, поштова адреса; ч.2 - на підтвердження обставин, якими обгрунтовуються позовні вимоги, позивач зазначає докази, про які йому відомо і які можуть бути використані судом.

Так, на підтвердження обставин, якими обґрунтовується адміністративний позов, позивачем не надано витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, із зазначенням стану відповідача на день подання позову до суду.

Оглядом даної позовної заяви та доданих до неї документів встановлено, що адреса відповідача, яка вказана позивачем на поштовому конверті, в позовній заяві та в реєстрі відправлених листів управлінням Пенсійного фонду України у м. Хмельницькому за 21.10.2011 року, не співпадає з адресою вказаною в картці страхувальника, а тому вимога про сплату боргу фактично вручена не була.

Відповідно до ст.108 Кодексу адміністративного судочинства України суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, встановлених статтею 106 цього Кодексу, постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху, у якій зазначаються недоліки позовної заяви, спосіб їх усунення і встановлюється строк, достатній для усунення недоліків.

Керуючись ст. 106, 108 КАС України, суд, -

УХВАЛИВ:

Адміністративний позов Управління Пенсійного фонду України у м. Хмельницькому до фізичної особи-підприємця ОСОБА_1 про стягнення заборгованості, залишити без руху.

Надати позивачеві строк для усунення недоліків позовної заяви до 09 грудня 2011 року.

Ухвала може бути оскаржена до Вінницького апеляційного адміністративного суду через Хмельницький окружний адміністративний суд протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.

Суддя/підпис/ОСОБА_2

"Згідно з оригіналом" Суддя ОСОБА_2

Попередній документ
48841990
Наступний документ
48841992
Інформація про рішення:
№ рішення: 48841991
№ справи: 2270/14783/11
Дата рішення: 25.11.2011
Дата публікації: 27.08.2015
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Хмельницький окружний адміністративний суд
Категорія справи: