Ухвала від 25.02.2011 по справі 2-н-1822/11

Справа № 2-н-1822/11

УХВАЛА

"25" лютого 2011 р.

Суддя Рівненського міського суду Герасимчук М.К., розглянувши заяву Житлово-комунального підприємства "Паркове" про видачу судового наказу про стягнення з ОСОБА_1 заборгованості за надані житлово-комунальні послуги,-

ВСТАНОВИВ:

Начальник ЖКП "Паркове" звернувся до суду з заявою про видачу судового наказу, в якій просить стягнути з ОСОБА_1 заборгованість за надані житлово-комунальні послуги в розмірі 1 101 грн. 26 коп.

В поданій заяві вказано, що боржник проживає в ІНФОРМАЦІЯ_1 Б кв. 44. Однак, з відповіді адресно-довідкового бюро УМВС України в Рівненській області вбачається, що ОСОБА_1 вибула з даного місця проживання 01 грудня 2008 року у зв"язку зі смертю.

За наведених обставин у прийнятті заяви про видачу судового наказу слід відмовити.

За вимогами ч. 2 ст. 101 ЦПК України відмова у прийнятті заяви унеможливлює повторне звернення з такою самою заявою. Заявник у цьому випадку має право звернутися з тими самими вимогами у позовному порядку.

Керуючись ч. 6 ст. 100, ч. 2 ст. 101 ЦПК України, суддя, -

УХВАЛИВ:

Відмовити Житлово-комунальному підприємству "Паркове" у прийняті заяви про видачу судового наказу про стягнення з ОСОБА_1 заборгованості за надані житлово-комунальні послуги в розмірі 1 101 грн. 26 коп.

Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до Апеляційного суду Рівненської області через Рівненський міський суд протягом п"яти днів з дня її проголошення. У разі якщо ухвалу було постановлено без участі особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п"яти днів з дня отримання копії ухвали.

Суддя -

Попередній документ
48659603
Наступний документ
48659605
Інформація про рішення:
№ рішення: 48659604
№ справи: 2-н-1822/11
Дата рішення: 25.02.2011
Дата публікації: 25.08.2015
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Рівненський міський суд Рівненської області
Категорія справи: Цивільні справи (до 01.01.2019); Наказне провадження; Розгляд прийнятих заяв про видачу судового наказу; на вимогу, яка ґрунтується на правочині, вчиненому у письмовій формі
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Розглянуто (26.10.2011)
Результат розгляду: заяву задоволено, судовий наказ видано
Дата надходження: 26.10.2011
Предмет позову: Про стягнення заборгованості