Ухвала від 02.09.2009 по справі 9/134-38

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
УХВАЛА

від "02" вересня 2009 р.

№ 9/134-38.

За позовом Державного територіально-галузевого обґєднання “Львівська залізниця” в особі Відокремленого підрозділу “Рівненська дирекція залізничних перевезень”, м. Рівне

До відповідача Державного підприємства «Цуманське лісове господарство», смт. Цумань Ківерцівського району

Про стягнення 4 531,68 грн. заборгованості

Встановив:

Згідно рішення господарського суду Волинської області від 20.08.2009 р. по справі №9/134-38 вирішено стягнути з Державного підприємства «Цуманське лісове господарство»на користь Державного територіально-галузевого обґєднання “Львівська залізниця” в особі Відокремленого підрозділу “Рівненська дирекція залізничних перевезень” 4 531,68 грн. заборгованості, 102 грн. витрат по сплаті державного мита та 315 грн. витрат по оплаті послуг за інформаційно-технічне забезпечення судового процесу.

На виконання рішення видано наказ №9/134-1 від 31.08.2009 р.

Водночас, в описовій частині рішення від 20.08.2009 р. помилково зазначено, що до суду з позовом звернувся Рівненський транспортний прокурор.

Відповідно до ч.1 ст.89 ГПК України суддя за заявою сторони або за своєю ініціативою виправляє допущені в рішенні, ухвалі описки чи арифметичні помилки, не зачіпаючи суті рішення.

Враховуючи вищевикладене, керуючись ст.89 Господарського процесуального кодексу України, господарський суд,-

УХВАЛИВ:

1. В абз. 1 описової частини рішення від 20.08.2009 р. замість слів «Рівненський транспортний прокурор звернувся до господарського суду з позовом в інтересах держави в особі позивача - Державного територіально-галузевого обґєднання “Львівська залізниця” в особі Відокремленого підрозділу “Рівненська дирекція залізничних перевезень”»читати «Позивач - Державне територіально-галузеве обґєднання “Львівська залізниця” в особі Відокремленого підрозділу “Рівненська дирекція залізничних перевезень»звернувся до господарського суду з позовом».

2. В реченні «Із досліджених матеріалів справи, пояснень представників сторін та прокурора, господарський суд встановив:» не читати слово прокурор.

Суддя Л.І. Соломка

Попередній документ
4859305
Наступний документ
4859307
Інформація про рішення:
№ рішення: 4859306
№ справи: 9/134-38
Дата рішення: 02.09.2009
Дата публікації: 08.10.2009
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Господарське
Суд: Господарський суд Волинської області
Категорія справи: