Справа № 304/421/15-п
Провадження № 3/304/187/2015
10 серпня 2015 року м. Перечин
Суддя Перечинського районного суду Закарпатської області Ганько І.І., розглянувши матеріали, які надійшли з Перечинського РВ (з обслуговування Перечинського та Великобрезнянського районів) УМВС України в Закарпатській області про притягнення до адміністративної відповідальності
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, мешканця ІНФОРМАЦІЯ_2, українця, громадянина України, тимчасово непрацюючого,-
за ст. 185 Кодексу України про адміністративні правопорушення, -
16 січня 2015 року ОСОБА_1 біля 22.45 год., знаходячись на площі Народній в м.Перечин біля кафе «Фемелі піцца», будучи в стані алкогольного сп'яніння, вчинив злісну непокору законній вимозі працівників міліції ОСОБА_2 та ОСОБА_3 при виконанні ними службових обов'язків, а саме на їх неодноразові зауваження припинити правопорушення не реагував, ображав їх нецензурними словами та чіпляв за формений одяг.
У судовому засіданні ОСОБА_1 свою вину визнав повністю, щиро розкаявся.
Крім цього, вина ОСОБА_1 стверджується протоколом про адміністративне правопорушення ЗА № 019612 від 16 січня 2015 року, протоколом медичного освідчення для встановлення факту вживання алкоголя та стану сп'яніння №95 від 16 січня 2015 року, рапортом інспектора ГПС Перечинського РВ (з обслуговування Перечинського та Великобрезнянського районів) УМВС України в Закарпатській області ОСОБА_2 та письмовими поясненнями ОСОБА_4
Наведені та досліджені в судовому засіданні докази дають підстави визнати ОСОБА_1 винним у вчиненні правопорушення, передбаченого ст. 185 КУпАП.
Разом з цим, відповідно до п. 7 ст. 247 КУпАП провадження в справі про адміністративне правопорушення не може бути розпочато, а розпочате підлягає закриттю, якщо на момент розгляду справи про адміністративне правопорушення закінчилися строки передбачені ст. 38 цього Кодексу.
Згідно ст. 38 ч. 2 КУпАП якщо справи про адміністративні правопорушення відповідно до цього Кодексу чи інших законів підвідомчі суду (судді), стягнення може бути накладено не пізніш як через три місяці з дня вчинення правопорушення, а при триваючому правопорушенні - не пізніш як через три місяці з дня його виявлення, крім справ про адміністративні правопорушення, зазначені у частині третій цієї статті.
Оскільки, з часу вчинення ОСОБА_5 правопорушення (16 січня 2015 року) пройшло більше ніж 3 (три) місяці, то суддя вважає, що провадження в справі про адміністративне правопорушення щодо останнього слід закрити.
Керуючись ст. 38, п. 7 ст. 247, ст. 283, ст. 284 Кодексу України про адміністративні правопорушення, суддя,-
Провадження у справі про адміністративне правопорушення щодо ОСОБА_1 про притягнення його до адміністративної відповідальності за ст.185 КУпАП - закрити на підставі п.7 ст. 247 цього Кодексу, тобто у зв'язку із закінченням строків, передбачених ст. 38 КУпАП.
Постанова може бути оскаржена особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, її законним представником, захисником, потерпілим, його представником, до апеляційного суду Закарпатської області через місцевий суд, який виніс постанову, протягом десяти днів з дня її винесення.
Суддя:ОСОБА_6