Справа №0707/4848/2012
3/0707/737/2012
10 травня 2012 року м.Мукачево
Суддя Мукачівського міськрайонного суду Закарпатської області Монич В.О. розглянувши матеріали, які надійшли з МВ УМВС України в Закарпатській області про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, громадянки України, уродженки та мешканки ІНФОРМАЦІЯ_2, працює продавцем магазин “Бонус”.
за ст.184 ч.1 Кодексу України про адміністративні правопорушення,
ОСОБА_1 неналежно виконує передбачені законодавством обов”язки по вихованню свого неповнолітнього сина ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_3, який систематично не відвідує навчальні заняття школи-інтернат І-ІІ ступеня, зриває уроки, порушує дисципліну, тобто мати не забезпечує необхідні умови для навчання дитини.
В судовому засіданні ОСОБА_1 вину визнала, пояснила, що вона зобов”язується посилити контроль за вихованням та способом життя свого сина, і в подальшому таке не повториться.
Вина ОСОБА_1 стверджується протоколом про адміністративне правопорушення за №003851 від 10 травня 2012 року, свідоцтвом про народження ОСОБА_2 серії І-ФМ за №078267 та поясненнями.
Пом”якшуючих та обтяжуючих обставин не визнано. Враховуючи характер і ступінь вчиненого адміністративного правопорушення, приймаючи до уваги, що правопорушник розкаюється у вчиненому, суддя, приходить до висновку, що до ОСОБА_1 слід застосувати адміністративне стягнення у вигляді штрафу.
Керуючись ст.ст.283-285 Кодексу України про адміністративні правопорушення, суддя, -
ОСОБА_1 - за ст.184 ч.1 Кодексу України про адміністративні правопорушення, визнати винною і притягнути її до адміністративної відповідальності, застосувавши адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі 34 (тридцять чотири) грн.
На постанову може бути подана апеляція або протест прокурора до апеляційного суду Закарпатської області через Мукачівський міськрайонний суд протягом десяти днів з дня винесення постанови.
Суддя Мукачівського міськрайонного суду В.О.Монич