Справа № 705/748/12
19.03.2012 року м. Іршава
Суддя Іршавського районного суду Закарпатської області Маркович І.І.
розглянувши позовну заяву ОСОБА_1 до Головного управління Пенсійного фонду України в Закарпатській області, Управління пенсійного фонду України в Іршавському районі Закарпатської області про визнання незаконним і скаксування рішення та зобов*язаня вчинити діїї ,-
ОСОБА_1 звернулася до Іршавського районного суду з позовом до Головного управління пенсійного фонду України в Закарпатській області,Управління Пенсійного фонду України в Іршавському районі Закарпатської області про визнання незаконним і скасування рішення та зобов*язання вчинити дії .
.
Відповідно до ч.1 ст.19 КАС України адміністративни справи вирішуються адміністративним судом за місцезнаходженням відповідача.
Головний відповідач по справіі знаходиться в м. ужгороді, вул. Швабська,126 у зв*зку з чим дана справа Іршавському районному суду не підсудна і підлягає поверненню позивачеві на підставі п.6 ч.3 ст. 108 КАС України,-
.
Керуючись п.6 ч.3 ст.108 КАС України,
Позовну заяву ОСОБА_1 до Головного управління пенсійного фонду України в Закарпатській області, управління пенсійного фонду України в Іршавському районі Закарпатської області повернути позивачу, роз*яснивши йому, що для вирішення цього спору потрібно звернутися до суду за місцем знаходження головного відповідача.
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до Львівського адміністративного апеляційного суду через суд першої інстанції в 5-денний строк з дня винесення ухвали .
Суддя: І. І. Маркович